
Laptop Consumer DELL 14 Plus 2-in-1, cu procesor Intel Core Ultra 7 256V, 14'' IPS touch, 16 GB LPDDR5x, 512 GB SSD, Intel Arc 140V, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- DB04250_LNL_203
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (1 buc)
- Pret
- 8.294,82 RON
- Stocare
- 512 GB SSD
- Interfata
- USB 3.2
- Culoare
- blue
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Numar porturi
- 1 porturi
- Tip RAM
- LPDDR5x
- Frecventa CPU
- 4.8 GHz
- Viteza retea
- 10 Gbps
- Greutate
- 1.61 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Consumer DELL 14 Plus 2-in-1, cu procesor Intel Core Ultra 7 256V, 14'' IPS touch, 16 GB LPDDR5x, 512 GB SSD, Intel Arc 140V, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro โ magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Consumer DELL 14 Plus 2-in-1, cu procesor Intel Core Ultra 7 256V, 14'' IPS touch, 16 GB LPDDR5x, 512 GB SSD, Intel Arc 140V, Windows 11 Pro โ Dell 14 Plus 2-in-1 DB04250, 14.0-inch 16:10 2K (1920x1200) Touch 300nits WVA Display with ComfortView, Ice Blue, with Fingerprint Reader, Energy Star Label, Intel(R) Core(TM) Ultra 7 256V (47 TOPS NPU, 8 cores, up to 4.8 GHz), Intel(R) Arc(TM) Graphics, 16GB, LPDDR5X, 8533MT/s, Memory on Package, onboard, 512GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive, Intel Wi-Fi 7 BE201, 2x2, 802.11be, Bluetooth wireless card, Wireless Driver, 65W Type-C Adapter, 4-Cell Battery, 64WHr (Integrated), English International backlit Copilot key keyboard, no numeric keypad
Alte detalii
- External ports and slots
- USB ports: 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
- Audio port
- 1 x headset (headphone and microphone combo) port, Video port(s): 1 x Thunderbolt 4 (40 Gbps) with Power Delivery and DisplayPort 2.1 port, 1 x USB Type-C 3.2 Gen 2 (10 Gbps) with Power Delivery and DisplayPort 1.4 port, 1 x HDMI 2.1 port, Media-card reader Not supported
- Power-adapter port
- Supported through Thunderbolt and USB Type-C port
- Security-cable slot
- Not supported
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 2230 slot for solid-state drive
- Memory slots
- Memory on Package
- Memory type
- LPDDR5x
- Memory speed
- 8533 MT/s
- Maximum memory configuration
- 32 GB
- Minimum memory configuration
- 16 GB
- Minimum weight
- 3.55 lb (1.61 kg), Windows 11 Pro, Copilot+ PC, 3Y Partner Led Carry in Service.
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 1027846230 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK CONSUMER |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Interfata | USB 3.2 |
| Culoare | blue |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Numar porturi | 1 porturi |
| Tip RAM | LPDDR5x |
| Frecventa CPU | 4.8 GHz |
| Viteza retea | 10 Gbps |
| Greutate | 1.61 kg |
๐ Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




