
Laptop Gaming ASUS ROG Strix G16, cu procesor Intel Core Ultra 9 275HX, 16'' IPS, 32 GB DDR5, 2 TB, NVIDIA GeForce RTX 5080, 16GB GDDR7, Fr OS
Specificatii
- Cod produs
- G615LW-S5047
- Stare
- Nou
- Categorie
- Console & jocuri
- Disponibilitate
- In stoc (1 buc)
- Pret
- 17.999,51 RON
- RAM
- 32 GB
- Culoare
- gray
- Tip RAM
- DDR5
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Rezolutie
- UHD
- Sistem operare
- Windows 11
- Greutate
- 2.73 kg
- GPU
- NVIDIA GeForce RTX 5080
- Frecventa CPU
- 2.7 GHz
- Diagonala
- 13.94"
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Gaming ASUS ROG Strix G16, cu procesor Intel Core Ultra 9 275HX, 16'' IPS, 32 GB DDR5, 2 TB, NVIDIA GeForce RTX 5080, 16GB GDDR7, Fr OS
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Gaming ASUS ROG Strix G16, cu procesor Intel Core Ultra 9 275HX, 16'' IPS, 32 GB DDR5, 2 TB, NVIDIA GeForce RTX 5080, 16GB GDDR7, Fr OS — Laptop Gaming ASUS ROG Strix G16, G615LW-S5047, 16-inch, 2.5K (2560 x1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, Rog Nebula Display, Intel® Core™ Ultra9 Processor 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24Threads); Intel® AI Boost NPU up to 13TOPS, Intel® UHD Graphics, NVIDIA®GeForce RTX™ 5080 Laptop GPU, 240Hz, 2x DDR5 SO-DIMM slots, 2x M.2 PCIe,DDR5 32GB, 2TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD, 500nits, Anti-glare display,1080P FHD IR Camera for Windows Hello, Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2+Bluetooth® 5.4 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OSversion different.), AI noise-canceling technology, Dolby Atmos, Hi-Rescertification (for headphone), Smart Amp Technology, Backlit ChicletKeyboard 4-Zone RGB, With Copilot key, Copilot in Windows (in preview)is rolling out gradually within the latest update to Windows 11 inselect global markets. Timing of availability varies by device andmarket
Dimensiuni si greutate
- Weight
- 2.73 Kg (6.02 lbs), , BIOS AdministratorPassword and User Password Protection, Trusted Platform Module (FirmwareTPM), Eclipse Gray, No preinstalled O
Alte detalii
- Dimension
- 35.4 x 26.8 x 2.28 ~ 3.08 cm (13.94" x 10.55" x0.90" ~ 1.21")
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| EAN | 4711387935866 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK GAMING |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 32 GB |
| Culoare | gray |
| Tip RAM | DDR5 |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Rezolutie | UHD |
| Sistem operare | Windows 11 |
| Greutate | 2.73 kg |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Frecventa CPU | 2.7 GHz |
| Diagonala | 13.94" |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




