
Laptop Business DELL Pro 16 Plus, cu procesor Intel Core 5 220U, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 256 GB SSD, Intel UHD Graphics, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- BTO004_PB16250_EMEA
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (29 buc)
- Pret
- 7.499,99 RON
- RAM
- 16 GB
- Interfata
- USB Type-C
- Numar porturi
- 4 porturi
- Viteza retea
- 1 Gbps
- Culoare
- GOLD
- Diagonala
- 16"
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Rezolutie
- UHD
- GPU
- Intel UHD Graphics
- Conectivitate
- Wi-Fi 6E
- Stocare
- 256 GB SSD
- Frecventa CPU
- 5.0 GHz
- Greutate
- 18.5 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Business DELL Pro 16 Plus, cu procesor Intel Core 5 220U, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 256 GB SSD, Intel UHD Graphics, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Business DELL Pro 16 Plus, cu procesor Intel Core 5 220U, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 256 GB SSD, Intel UHD Graphics, Windows 11 Pro β Laptop Dell Pro 16 Plus (PB16250), 16", Non-Touch, FHD+, 300 nit, 45% NTSC, Anti-Glare, FHD+IR Camera, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, Fingerprint Reader, No Smart Card Reader, Control Vault 3+, includes RJ-45, Intel Core 5 220U SIPP (10 cores, up to 5.0 GHz), Integrated Intel graphics, 16GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s, 256GB TLC SSD, No WWAN, Intel Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth 5.3 card, 65W AC adapter, USB Type-C, 3-cell, 55 Wh, ExpressCharge Capable, ExpressCharge Boost Capable, English International backlit Copilot key keyboard with numeric keypad
Dimensiuni si greutate
- Weight
- 1.85 kg, Windows 11 Pro, 3Y ProSupport and Next Business Day Onsite Service, Activate Microsoft 365 - 30 Day Trial
Alte detalii
- External ports
- Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps)
- USB ports
- 2 x Thunderbolt 4 ports with DisplayPort Alt Mode/USB Type-C/USB4/Power Delivery, 1 x USB 3.2 Gen 1 port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 1 port
- Audio port
- 1 x global headset jack, Video port(s): 1 x HDMI 2.1 TMDS port
- SD card slot
- 1 x microSD-card slot
- Power-adapter port
- Supported through the USB Type-C port
- Security-cable slot
- 1 x wedge-shaped security slot
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 2230 or M.2 2280 slot for solid state drive, 1 x M.2 2230 slot for WLAN
- Memory slots
- 2 x SODIMM slots
- Memory type
- DDR5
- Memory speed
- Intel Core Ultra 5/7: 5600 MT/s, Intel Core 3/5/7: 5200 MT/s
- Maximum memory configuration
- 64 GB
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 1030703965 |
| Garantie | 0 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 16 GB |
| Interfata | USB Type-C |
| Numar porturi | 4 porturi |
| Viteza retea | 1 Gbps |
| Culoare | GOLD |
| Diagonala | 16" |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Rezolutie | UHD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Conectivitate | Wi-Fi 6E |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Frecventa CPU | 5.0 GHz |
| Greutate | 18.5 kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.



