
Laptop Gaming Lenovo Legion Pro 7, cu procesor AMD Ryzen 9 9955HX3D, 16'' OLED, 64 GB DDR5, 2 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5080, 16GB GDDR7, Fr OS
Specificatii
- Cod produs
- 83RU002NRM
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (4 buc)
- Pret
- 22.520,52 RON
- Culoare
- black
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Diagonala
- 16"
- Tip RAM
- DDR5
- Viteza retea
- 2.5GbE
- Frecventa CPU
- 5.4 GHz
- Stocare
- 2 TB SSD
- RAM
- 64 GB
- GPU
- NVIDIA GeForce RTX 5080
- Procesor
- AMD Ryzen 9 9955HX3D
- Megapixeli
- 5.0 MP
- Greutate
- 2.56 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Gaming Lenovo Legion Pro 7, cu procesor AMD Ryzen 9 9955HX3D, 16'' OLED, 64 GB DDR5, 2 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5080, 16GB GDDR7, Fr OS
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Gaming Lenovo Legion Pro 7, cu procesor AMD Ryzen 9 9955HX3D, 16'' OLED, 64 GB DDR5, 2 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5080, 16GB GDDR7, Fr OS — Laptop Lenovo Gaming Legion Pro 7 16AFR10H, 16" WQXGA (2560x1600) OLED 500nits (Typical) / 1100nits (Peak) Glossy, 100% DCI-P3, 240Hz, DisplayHDR™ True Black 1000, Dolby Vision®, G-SYNC®, Low Blue Light, High Gaming Performance, Flicker Free, AMD Ryzen™ 9 9955HX3D (16C / 32T, 2.5 / 5.4GHz, 16MB L2 / 128MB L3), video NVIDIA® GeForce RTX™ 5080 16GB GDDR7, Boost Clock 2287MHz, TGP 175W, 1334 AI TOPS, RAM 2x 32GB SODIMM DDR5-5600; Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable; Up to 64GB DDR5-5600 offering, SSD 2TB SSD M.2 2280 PCIe® 5.0x4 Performance NVMe®, no ODD, No Card reader, 4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Nahimic Audio, Smart Amplifier (AMP), 5.0MP with E-shutter, 2.5GbE (RJ-45), WLAN Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2, Bluetooth 5.4, Non-WWAN, No Fingerprint Reader
Alte detalii
- Porturi
- 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On; 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with DisplayPort™ 2.1; 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 65-100W and DisplayPort™ 2.1; 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (2.5GbE RJ-45); 1x Power connector, 400W Slim Tip (3-pin), Baterie Integrated 99.9Wh, Per-key RGB Backlit (with Lighting Lens), English, Eclipse Black, Greutate 2.56 kg, Dimensiuni 364.38 x 275.94 x 21.9-26.65 mm, 2-year, Courier or Carry-in; 3Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Depot/CCI (CPN), Accesorii 4 Switchable Keycaps, Free DOS
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199273237852 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK GAMING |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Culoare | black |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Diagonala | 16" |
| Tip RAM | DDR5 |
| Viteza retea | 2.5GbE |
| Frecventa CPU | 5.4 GHz |
| Stocare | 2 TB SSD |
| RAM | 64 GB |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Procesor | AMD Ryzen 9 9955HX3D |
| Megapixeli | 5.0 MP |
| Greutate | 2.56 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




