
Laptop HP ProBook 4 G1i cu procesor Intel Core U5-225U 12-Core (1.7GHz, up to 4.8GHz, 12MB)- 12 NPU TOPS, 14.0 inch WUXGA, 16GB DDR5, SSD 512GB PCIe NVMe, Intel Graphics, Windows 11 Pro 64bit, AI PC(<40 TOPS), Pike Silver, 1yw
Specificatii
- Cod produs
- AD2R3ET
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (29 buc)
- Pret
- 6.605,27 RON
- RAM
- 16 GB
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB Type-C
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Culoare
- Silver
- Frecventa CPU
- 1.7 GHz
- Greutate
- 139 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop HP ProBook 4 G1i cu procesor Intel Core U5-225U 12-Core (1.7GHz, up to 4.8GHz, 12MB)- 12 NPU TOPS, 14.0 inch WUXGA, 16GB DDR5, SSD 512GB PCIe NVMe, Intel Graphics, Windows 11 Pro 64bit, AI PC(<40 TOPS), Pike Silver, 1yw
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop HP ProBook 4 G1i cu procesor Intel Core U5-225U 12-Core (1.7GHz, up to 4.8GHz, 12MB)- 12 NPU TOPS, 14.0 inch WUXGA, 16GB DDR5, SSD 512GB PCIe NVMe, Intel Graphics, Windows 11 Pro 64bit, AI PC(<40 TOPS), Pike Silver, 1yw β Laptop HP ProBook 4 G1i, 14.0 inch WUXGA (1920x1200) LED Anti-Glare UWVA 300 nits, Intel Core U5-225U 12-Core (1.7GHz, up to 4.8GHz, 12MB)- 12 NPU TOPS, video integrat Intel Graphics, RAM 16GB DDR5 5600Mhz (1x16GB), SSD 512GB PCIe NVMe, no ODD, Audio by Poly Studio, doua difuzoare stereo integrate, Webcam FHD, LAN 10/100/1000, WLAN Intel BE201 Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, Fingerprint Sensor
Alte detalii
- Porturi
- 2x USB Type-A 5Gbs(1x charging)/2x USB Type-C 20Gbs(Power Delivery 3.0, DP 1.4)/ 1x HDMI 2.1/ 1x RJ45/ 1x headphone/microphone, adaptor 65W USB-C, Baterie 3 celule 56Wh RX Long Life Fast Charge, Tastatura HP iluminata rezistenta la stropire, Pike Silver, Greutate 1.39 Kg, Dimensiuni 31.86 x 22.43 x 1.09cm, Windows 11 Pro 64bit, AI PC(
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | HP |
| EAN | 199251430855 |
| Garantie | 12 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK SMB |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 16 GB |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB Type-C |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Culoare | Silver |
| Frecventa CPU | 1.7 GHz |
| Greutate | 139 kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




