
Laptop HP ProBook 440 G10 cu procesor Intel Core i7-1355U 10-Core (1.7GHz, up to 5.0GHz, 12MB), 14 inch FHD, Intel Iris Xe Graphics, 16GB DDR4, SSD, 512GB PCIe NVMe, Windows 11 Pro 64bit, Pike Silver, 2yw
Specificatii
- Cod produs
- 7L733ET
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (21 buc)
- Pret
- 5.990,37 RON
- RAM
- 16 GB
- Rezolutie
- FHD
- Tip RAM
- DDR4
- Conectivitate
- Bluetooth 5.3
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Culoare
- Silver
- Viteza retea
- 10Gbps
- Frecventa CPU
- 1.7 GHz
- Interfata
- DisplayPort 1.4
- GPU
- Intel Iris Xe Graphics
- Greutate
- 1.42 kg
- Procesor
- Intel Core i7-1355U
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop HP ProBook 440 G10 cu procesor Intel Core i7-1355U 10-Core (1.7GHz, up to 5.0GHz, 12MB), 14 inch FHD, Intel Iris Xe Graphics, 16GB DDR4, SSD, 512GB PCIe NVMe, Windows 11 Pro 64bit, Pike Silver, 2yw
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop HP ProBook 440 G10 cu procesor Intel Core i7-1355U 10-Core (1.7GHz, up to 5.0GHz, 12MB), 14 inch FHD, Intel Iris Xe Graphics, 16GB DDR4, SSD, 512GB PCIe NVMe, Windows 11 Pro 64bit, Pike Silver, 2yw β Laptop HP ProBook 440 G10, 14 inch FHD (1920x1080) LED Anti-Glare UWVA Narrow Bezel 250 nits, Intel Core i7-1355U 10-Core (1.7GHz, up to 5.0GHz, 12MB), video integrat Intel Iris Xe Graphics, RAM 16GB DDR4 3200MHz (1x16GB), SSD 512GB PCIe NVMe, no ODD, Boxe stereo integrate, 2W/4ohm audio, Webcam HD 720p, LAN 10/100/1000, WLAN Realtek 8852CE Wi- Fi 6E 2x2, Bluetooth 5.3, Fingerprint Sensor
Alte detalii
- Porturi
- 2x Type-A 5Gbps (1x Charging, 1x Power)/ 2x Type-C 10Gbps (Power Deliver, DisplayPort 1.4), 1x HDMI 2.1/ 1x RJ-45/ 1x Headphone/microphone, adaptor 45W, Baterie 3 celule Long Life 42Wh Fast Charge, Tastatura HP iluminata rezistenta la stropire, Pike Silver, Greutate 1.42 kg, Dimensiuni 32.19 x 21.39 x 1.99 cm, Windows 11 Pro 64bit, 2yw
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | HP |
| EAN | 197961606959 |
| Garantie | 24 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK SMB |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 16 GB |
| Rezolutie | FHD |
| Tip RAM | DDR4 |
| Conectivitate | Bluetooth 5.3 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Culoare | Silver |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Frecventa CPU | 1.7 GHz |
| Interfata | DisplayPort 1.4 |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Greutate | 1.42 kg |
| Procesor | Intel Core i7-1355U |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




