
Laptop SMB Lenovo V15 G4 ABP, cu procesor AMD Ryzen 7 7730U, 15.6'' IPS, 16 GB DDR4, 512 GB SSD, AMD Radeon Graphics, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- 82YY001FRM
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (39 buc)
- Pret
- 3.625,74 RON
- RAM
- 16 GB
- Stocare
- 512 GB SSD
- Diagonala
- 15.6"
- Rezolutie
- FHD
- Culoare
- black
- Interfata
- USB 3.2
- Tip RAM
- DDR4
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Greutate
- 16.5 kg
- Conectivitate
- 802.11ax
- GPU
- AMD Radeon Graphics
- Procesor
- AMD Ryzen 7 7730U
- Frecventa CPU
- 4.5 GHz
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop SMB Lenovo V15 G4 ABP, cu procesor AMD Ryzen 7 7730U, 15.6'' IPS, 16 GB DDR4, 512 GB SSD, AMD Radeon Graphics, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop SMB Lenovo V15 G4 ABP, cu procesor AMD Ryzen 7 7730U, 15.6'' IPS, 16 GB DDR4, 512 GB SSD, AMD Radeon Graphics, Windows 11 Pro — Laptop Lenovo V15 G4 ABP; 15.6" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare; AMD Ryzen™ 7 7730U (8C / 16T, 2.0 / 4.5GHz, 4MB L2 / 16MB L3); Video Integrated AMD Radeon™ Graphics; RAM 8GB Soldered DDR4-3200 + 8GB SO- DIMM DDR4-3200; 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Prezentare generala
- Culoare
- Business Black;Weight Starting at 1.65 kg; Dimensions 359.2 x 235.8 x 19.9 mm
Garantie
1- year, Courier or Carry-in; 3Y Courier/Carry In WHB (CPN)
Alte detalii
- Optical
- no ODD; No card reader
- Speakers
- Stereo speakers, 1.5W x2, Dolby Audio™
- Camera
- HD 720p with Privacy Shutter
- LAN
- 100/1000M (RJ-45); WLAN Wi- Fi® 6, 802.11ax 2x2; Bluetooth 5.2, WWAN (3G/4G): Non-WWAN
- Fingerprint
- None; Ports: 1x USB 2.0; 1x USB 3.2 Gen 1; 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery (20V only) and DisplayPort™ 1.2); 1x HDMI® 1.4b; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 1x Power connector; 65W Round Tip (3-pin);Battery Integrated 38Wh
- Keyboard
- Non-backlit, English (EU)
- OS
- Windows® 11 Pro, Romanian / English
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 197530811081 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK SMB |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 16 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Diagonala | 15.6" |
| Rezolutie | FHD |
| Culoare | black |
| Interfata | USB 3.2 |
| Tip RAM | DDR4 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Greutate | 16.5 kg |
| Conectivitate | 802.11ax |
| GPU | AMD Radeon Graphics |
| Procesor | AMD Ryzen 7 7730U |
| Frecventa CPU | 4.5 GHz |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




