
Laptop Workstation DELL Pro Max 16, cu procesor Intel Core Ultra 7 265H, 16'' WVA, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell, 6GB GDDR7, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- BTO122_MC16250_EMEA
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (5 buc)
- Pret
- 11.567,71 RON
- RAM
- 32 GB
- Stocare
- 1 TB SSD
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB Type-C
- Viteza retea
- 1 Gbps
- Culoare
- GOLD
- Diagonala
- 16"
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Numar porturi
- 1 porturi
- Frecventa CPU
- 5.30 GHz
- Greutate
- 2.10 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Workstation DELL Pro Max 16, cu procesor Intel Core Ultra 7 265H, 16'' WVA, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell, 6GB GDDR7, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Workstation DELL Pro Max 16, cu procesor Intel Core Ultra 7 265H, 16'' WVA, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell, 6GB GDDR7, Windows 11 Pro β Dell PRO MAX 16 MC16250, 16" FHD+ LCD with 300 nits, Non-touch, FHD HDR IR Camera, Microphone, WLAN, EPEAT 2018 Registered (Gold), ENERGY STAR Qualified , Intel(R) Rapid Storage Technology Driver, FHD+IR Camera, HDR, Palmrest with Finger Print Reader + Control Vaul 3+, Intel Core Ultra 7 265H, vPro Enterprise (24MB, 16 cores, 16 threads, up to 5.30 GHz Turbo, 45W), NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell 6GB GDDR7, 32GB: 2x16GB, DDR5, 5600 MT/s, SoDIMM, Dual Channel, non-ECC, 1TB Performance SSD Gen4, SED Ready, Intel Wi-Fi 7 BE201, Bluetooth 5.4 wireless card, Intel BE201 WLAN Driver, 130W AC adapter, USB Type C, 6 cell, 96Whr, ExpressCharge(TM) Capable, standard battery, English International backlit Copilot key keyboard with numeric keypad
Dimensiuni si greutate
- Weight
- Minimum: 2.10 kg (4.65 lb), Windows 11 Pro, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service warranty
Alte detalii
- External ports
- Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps)
- USB ports
- 2 x Thunderbolt 4 (40 Gbps) ports with Power Delivery and DisplayPort, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port
- Audio port
- 1 x global headset port, Video port(s): 2 x Thunderbolt 4 (40 Gbps) ports with Power Delivery and DisplayPort, 1 x HDMI 2.1 port
- Media-card reader
- 1 x microSD-card slot, 1 x optional smart-card reader slot
- Power-adapter port
- Supported via two Thunderbolt 4 (40 Gbps) ports with Power Delivery and DisplayPort
- Security-cable slot
- 1 x wedge-shaped lock slot
- SIM-card slot
- 1 x optional nano-SIM card slot
- Internal slots
- M.2: 2 x M.2 Key-M (2230/2280) slot for solid-state drive, 1 x M.2 2230 Key-E slot for Wi- Fi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 3042 slot for WWAN card
- Memory slots
- 2 x SoDIMM/CSoDIMM slots
- Memory type
- DDR5
- Maximum memory configuration
- 64 GB
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 5949494057280 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK WORKSTATION |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 32 GB |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB Type-C |
| Viteza retea | 1 Gbps |
| Culoare | GOLD |
| Diagonala | 16" |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Numar porturi | 1 porturi |
| Frecventa CPU | 5.30 GHz |
| Greutate | 2.10 kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




