
Laptop Workstation Lenovo ThinkPad P1 Gen 7, cu procesor Intel Core Ultra 7 165H, 16'' IPS, 32 GB LPDDR5x, 1 TB, NVIDIA GeForce RTX 3000, 8GB GDDR6, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- 21KV001YRI
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (2 buc)
- Pret
- 21.501,73 RON
- Rezolutie
- 4K
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Culoare
- blue
- Diagonala
- 16"
- Stocare
- 1TB SSD
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Viteza retea
- 10Gbps
- Tip RAM
- LPDDR5x
- Frecventa CPU
- 5.0 GHz
- Megapixeli
- 5.0 MP
- Greutate
- 18.2 kg
- GPU
- NVIDIA GeForce RTX 3000
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Workstation Lenovo ThinkPad P1 Gen 7, cu procesor Intel Core Ultra 7 165H, 16'' IPS, 32 GB LPDDR5x, 1 TB, NVIDIA GeForce RTX 3000, 8GB GDDR6, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Workstation Lenovo ThinkPad P1 Gen 7, cu procesor Intel Core Ultra 7 165H, 16'' IPS, 32 GB LPDDR5x, 1 TB, NVIDIA GeForce RTX 3000, 8GB GDDR6, Windows 11 Pro — Laptop Lenovo ThinkPad P1 Gen 7; 16" WQXGA (2560x1600) IPS 500nits Anti- glare, 100% sRGB, 165Hz, TÜV Low Blue Light; Intel® Core Ultra 7 165H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 22T, Max Turbo up to 5.0GHz, 24MB; Video NVIDIA® RTX 3000 Ada Generation 8GB GDDR6; RAM 1x 32GB LPCAMM2 LPDDR5x-7500; 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0
Prezentare generala
- Culoare
- Black; Weight Starting at 1.82 kg; Dimensions 354.4 x 241.2 x 17.05 mm
Garantie
3-year, Courier or Carry-in; 3Y Premier TP WS WHB (CPN), CO2 Offset 0.5 ton (2nd Generation Carbon Offset Projects)
Alte detalii
- Optical
- no ODD; SD 7.0 Card Reader
- Speakers
- Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos®
- Camera
- 5.0MP + IR with Privacy Shutter and Human Presence Detection
- LAN
- No Onboard Ethernet; WLAN Intel® Wi-Fi® 7 BE200, 802.11be 2x2; BT5.4, WWAN (3G/4G): Non-WWAN
- Fingerprint
- Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button; Porturi: 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On; 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.0 (135W input) and DisplayPort™ 1.4; 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 (135W input) and DisplayPort™ 2.1; 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz or 4K/240Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x SD Express 7.0 card reader; 1x Security keyhole; 170W Slim Tip (3- pin);Battery Integrated 90Wh
- Keyboard
- Backlit, English (EU)
- OS
- Windows® 11 Pro, Romanian / English
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 198153488063 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK WORKSTATION |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Rezolutie | 4K |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Culoare | blue |
| Diagonala | 16" |
| Stocare | 1TB SSD |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Tip RAM | LPDDR5x |
| Frecventa CPU | 5.0 GHz |
| Megapixeli | 5.0 MP |
| Greutate | 18.2 kg |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 3000 |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.



