
Laptop Business DELL Pro 14 Premium, cu procesor Intel Core Ultra 7 268V, 14'' IPS, 32 GB LPDDR5x, 512 GB SSD, Intel Arc 140V, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- BTO207_PA14250_EMEA
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (2 buc)
- Pret
- 10.527,23 RON
- Stocare
- 512 GB SSD
- Diagonala
- 14"
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB Type-C
- Culoare
- GOLD
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Megapixeli
- 8 MP
- Numar porturi
- 1 porturi
- Tip RAM
- LPDDR5x
- Frecventa CPU
- 5.0 GHz
- Greutate
- 12 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Business DELL Pro 14 Premium, cu procesor Intel Core Ultra 7 268V, 14'' IPS, 32 GB LPDDR5x, 512 GB SSD, Intel Arc 140V, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Business DELL Pro 14 Premium, cu procesor Intel Core Ultra 7 268V, 14'' IPS, 32 GB LPDDR5x, 512 GB SSD, Intel Arc 140V, Windows 11 Pro β Dell 14 Premium DA14250, 14", Non-Touch, FHD+, 400 nits, 100% sRGB, AG, ComfortView+, Low power, 8 MP+IR Cam, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, Fingerprint Reader, Collaboration Touchpad, WWAN, Intel Core Ultra 7 268V vPro (48 TOPS NPU, 8 cores, up to 5.0 GHz), Integrated Intel Arc graphics, 32 GB: LPDDR5x, 8533 MT/s (onboard), 512 GB TLC SSD, Intel(R) BE201 Wi-Fi 7 2x2, Bluetooth(R) 5.4 Technology, Wireless Card, Intel BE201 WLAN Driver, 65W AC adapter, USB Type-C, 3-cell, 60Wh, ExpressCharge(TM), ExpressCharge(TM) Boost, English International battery-saving mini LED backlit Copilot key zero-lattice keyboard
Alte detalii
- External ports
- Network port: 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) with PowerShare port
- Audio port
- 1 x global headset jack, Video port(s): 2 x Thunderbolt 4 (40 Gbps) with DisplayPort Alt Mode/USB Type-C/USB4/Power Delivery ports, 1 x HDMI 2.1 port
- Media-card reader
- Not supported
- Power-adapter port
- Supported through the Thunderbolt 4 ports available on the computer
- Security-cable slot
- 1 x wedge-shaped security slot
- SIM-card slot
- 1 x nano-SIM card slot (optional)
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 2230 slot for solid-state drive, 1 x M.2 3052 slot for 5G WWAN card
- Memory type
- LPDDR5x
- Memory speed
- 8533 MT/s
- Maximum memory configuration
- 32 GB
- Minimum memory configuration
- 16 GB, Weight (Minimum): 1.2 kg, Windows 11 Pro, Copilot+ PC, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 5949494057358 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Diagonala | 14" |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB Type-C |
| Culoare | GOLD |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Megapixeli | 8 MP |
| Numar porturi | 1 porturi |
| Tip RAM | LPDDR5x |
| Frecventa CPU | 5.0 GHz |
| Greutate | 12 kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




