
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere CAMERA IP FISHEYE, 5MP, IR 8M, LENTILA 1.05MM
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
CAMERA IP FISHEYE, 5MP, IR 8M, LENTILA 1.05MM β Camera IP fisheye 5MP, IR 8m, lentila fixa 1.05mm, microfon incorporat, alarma 1 in / 1 out, WDR 120dB, 3D DNR, BLC, ROI, streaming dual, slot card micro SD/SDHC/SDXC max. 256GB, detectie miscare, intrus si alte functii de analiza video inteligenta, 12VDC/PoE
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Disponibilitate | IN STOC |
| Tip produs | FISHEYE |
| Tip lentila | Fixa |
| Tip montura | M12 |
| Apertura | F2.25 |
| Distanta focala | 1.05mm |
| Brand | HIKVISION |
| Audio | 1 intrare / 1 iesire |
| Alimentare PoE | Da |
| CMS | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Interfata programare aplicatie | Open Network Video Interface (Profile S, Profile T, Profile G), ISAPI |
| Acces simultan maxim | 6 canale simultane, 32 utilizatori pe trei niveluri (Administrator, Operator, User) |
| Capacitate streaming | Streaming dual |
| Ethernet | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Tip card memorie | Slot card micro SD/SDHC/SDXC de max. 256GB |
| Alarma | 1 intrare / 1 iesire |
| Comunicare audio | Microfon incorporat |
| Rezolutie | 5MP |
| Greutate | 320g |
| Dimensiuni (WxHxD) | Γ119.9 mm Γ 41.2 mm |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Temperatura / umiditate functionare | -10Β°C ~ +50Β°C / <95% RH |
| Functii analiza video inteligenta | Detectie miscare, sabotaj, exceptie, trecere bariera virtuala, intrus |
| Viteza obturator electronic | 1/3s ~ 1/100,000s |
| Reducere de zgomot | 3D DNR |
| Compensare dinamica lumina | WDR (120dB) |
| Compensare lumina | BLC / 3D DNR / ROI |
| Distanta IR | 8m |
| Unghi de vizualizare | orizontal 180Β°, vertical 180Β°, diagonal 180Β° |
| Iluminare minima color si alb/negru | Color: 0.017 Lux @ (F2.25, AGC ON), B/W: 0 Lux with IR |
| Tip senzor | 1/2.7" Progressive Scan CMOS |
| Microfon si Difuzor | Microfon |
| Megapixeli | 5 MP |
| Viteza retea | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Rezolutie | 5MP |
| Greutate | 320g |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




