
Laptop Business DELL Pro 13 Plus, cu procesor AMD Ryzen AI 5 340, 13.3'' IPS, 16 GB LPDDR5x, 512 GB SSD, AMD Radeon 840M, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- BTO601_PB13255_EMEA
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (4 buc)
- Pret
- 8.436,23 RON
- Stocare
- 512 GB SSD
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB Type-C
- Culoare
- GOLD
- Diagonala
- 133"
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Numar porturi
- 1 porturi
- Tip RAM
- LPDDR5x
- GPU
- AMD Radeon 840M
- Frecventa CPU
- 4.8 GHz
- Greutate
- 1.26 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Business DELL Pro 13 Plus, cu procesor AMD Ryzen AI 5 340, 13.3'' IPS, 16 GB LPDDR5x, 512 GB SSD, AMD Radeon 840M, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Business DELL Pro 13 Plus, cu procesor AMD Ryzen AI 5 340, 13.3'' IPS, 16 GB LPDDR5x, 512 GB SSD, AMD Radeon 840M, Windows 11 Pro β Laptop DELL PRO 13 Plus, 13.3", Non-Touch, FHD+ 1920 x 1200, 60Hz, IPS, Anti-Glare, 300 nit, 45% NTSC, FHD+IR Cam, ENERGY STAR Qualified, EPEAT 2018 Registered (Gold) , Fingerprint Reader, Smart Card Reader, AMD Ryzen(TM) AI 5 PRO 340 Processor (22 MB cache, 6 cores, 12 threads, up to 4.8 GHz, 50 TOPS NPU), AMD Radeon(TM) 840M graphics, 16 GB: LPDDR5, 7500 MT/s, dual-channel (onboard), 512 GB SSD, Wi-Fi 7 MT7925, 2x2, 802.11be, Bluetooth(R) 5.4 wireless card, MT7925 WLAN Driver, 65W AC adapter, USB Type-C, 3-cell, 55 Wh, ExpressCharge Capable, ExpressCharge Boost Capable, English International backlit Copilot key keyboard, External ports and slots:USB ports: 2 x USB Type-C ports with Display port Alt Mode/Power Delivery, 1 x USB 3.2 Gen 1 port with Power Share, 1 x USB 3.2 Gen 1 port
Alte detalii
- Audio port
- 1 x Global headset jack
- Video port
- 1 x HDMI 2.1 TMDS port
- Power-adapter port
- USB Type-C power input
- Security-cable slot
- 1 x security-cable slot (wedge-shaped)
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 2230 solid state drive slot
- Memory slots
- On-board memory
- Memory type
- LPDDR5X
- Memory speed
- 7500 MT/s
- Maximum memory configuration
- 64 GB
- Minimum memory configuration
- 16 GB
- Memory configurations supported
- 16 GB: LPDDR5X, 7500 MT/s, 32 GB: LPDDR5X, 7500 MT/s, 64 GB: LPDDR5X, 7500 MT/s
- Starting weight
- 1.26 kg (2.78 lb) , Windows 11 Pro, Copilot+ PC, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 5949494057419 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB Type-C |
| Culoare | GOLD |
| Diagonala | 133" |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Numar porturi | 1 porturi |
| Tip RAM | LPDDR5x |
| GPU | AMD Radeon 840M |
| Frecventa CPU | 4.8 GHz |
| Greutate | 1.26 kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




