
Laptop Business Lenovo ThinkPad E16 Gen 3, cu procesor Intel Core Ultra 5 225U, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, Intel Graphics, Fr OS
Specificatii
- Cod produs
- 21SR004FRI
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (56 buc)
- Pret
- 4.535,20 RON
- RAM
- 16 GB
- Stocare
- 512 GB SSD
- Rezolutie
- FHD
- Culoare
- black
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Diagonala
- 16"
- Tip RAM
- DDR5
- Viteza retea
- 10Gbps
- Frecventa CPU
- 4.8 GHz
- Greutate
- 16.3 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Business Lenovo ThinkPad E16 Gen 3, cu procesor Intel Core Ultra 5 225U, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, Intel Graphics, Fr OS
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Business Lenovo ThinkPad E16 Gen 3, cu procesor Intel Core Ultra 5 225U, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, Intel Graphics, Fr OS — Laptop Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 (Intel); 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz; Intel® Core Ultra 5 225U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB; Video Integrated Intel® Graphics; RAM 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600; 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Prezentare generala
- Culoare
- Black; Weight Starting at 1.63 kg; Dimensions 356 x 249 x 10.1/17.05 (front/rear), 21.15 (maximum) mm;; 14.01 x 9.80 x 0.40/0.67 (front/rear), 0.83 (maximum) inches
Garantie
1-year, Courier or Carry- in; 1Y Premier WHB (CPN), 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in Windchill (CPN)
Alte detalii
- Optical
- no ODD; No card reader
- Speakers
- Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos®, audio by HARMAN
- Camera
- FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter
- LAN
- 100/1000M (RJ-45); WLAN Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 802.11ax 2x2; BT5.3, WWAN (3G/4G): Non-WWAN
- Fingerprint
- Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button; Porturi: 1x USB- A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On; 1x USB-C® (USB 20Gbps / USB 3.2 Gen 2x2), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 1.4; 1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 2.1; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 65W USB-C® (3-pin) Battery Integrated 64Wh
- Keyboard
- Backlit, English (EU)
- OS
- None
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 198158770859 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 16 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Rezolutie | FHD |
| Culoare | black |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Diagonala | 16" |
| Tip RAM | DDR5 |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Frecventa CPU | 4.8 GHz |
| Greutate | 16.3 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




