
Laptop Workstation DELL Pro Max 14 Premium, cu procesor Intel Core Ultra 7 265H, 14'' WVA, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell, 8GB GDDR7, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- BTO104_MA14250_EMEA
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (2 buc)
- Pret
- 17.290,36 RON
- Stocare
- 1 TB SSD
- Diagonala
- 14"
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB Type-C
- Culoare
- GOLD
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Megapixeli
- 8 MP
- Numar porturi
- 1 porturi
- Tip RAM
- LPDDR5x
- Frecventa CPU
- 5.30 GHz
- Greutate
- 1.61 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Workstation DELL Pro Max 14 Premium, cu procesor Intel Core Ultra 7 265H, 14'' WVA, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell, 8GB GDDR7, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Workstation DELL Pro Max 14 Premium, cu procesor Intel Core Ultra 7 265H, 14'' WVA, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell, 8GB GDDR7, Windows 11 Pro β Dell Pro Max 14 Premium, 14", Non-Touch, FHD+ 1920 x 1200, 60Hz, 400 Nit, 100% sRGB, Anti-Glare, 8MP RGB + IR, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, 8MP HDR + IR UPD Camera with ExpressSign-In + Intelligent Privacy Ready, TNR, No Camera Shutter, Mic, Palmrest and Fingerprint Reader, Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265H, vPro(R) Enterprise (13 TOPS NPU, 16 cores, 16 threads, up to 5.30 GHz, 45W), NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell 8GB GDDR7, 32GB LPDDR5x 8400 MT/s, 1TB Performance SSD Gen4, SED Ready, Intel(R) Wi-Fi 7 BE201, 2x2, 802.11be, MU-MIMO, Bluetooth(R) wireless card, Wireless Intel BE201 WLAN Driver, 130W AC adapter, Type C (TCO10), 4 cell, 72Whr, ExpressCharge(TM) Capable, standard battery, English International battery-saving mini LED backlit Copilot key zero-lattice keyboard
Dimensiuni si greutate
- Weight
- Minimum: 1.61 kg (3.55 lb), Windows 11 Pro, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service warranty
Alte detalii
- External ports and slots
- USB ports: 2 x USB Type-C Thunderbolt 5 (up to 120 Gbps) with Power Delivery and DisplayPort 2.1 ports, 2 x USB Type-C Thunderbolt 4 (40 Gbps) with Power Delivery and DisplayPort 2.1 ports
- Audio port
- 1 x global headset port, Video port(s): 2 x USB Type-C Thunderbolt 5 (up to 120 Gbps) with Power Delivery and DisplayPort 2.1 ports, 2 x USB Type-C Thunderbolt 4 (40 Gbps) with Power Delivery and DisplayPort 2.1 ports
- Media-card reader
- 1 x microSD-card slot
- Power-adapter port
- USB Type-C
- Security-cable slot
- 1 x wedge-shaped lock slot
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 Key-M (2230 or 2280) slot for a solid state drive
- Memory slots
- Onboard memory
- Memory type
- Dual-channel LPDDR5x, Memory speed 8400 MT/s
- Maximum memory configuration
- 64 GB
- Minimum memory configuration
- 16 GB
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 5949494057051 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK WORKSTATION |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Diagonala | 14" |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB Type-C |
| Culoare | GOLD |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Megapixeli | 8 MP |
| Numar porturi | 1 porturi |
| Tip RAM | LPDDR5x |
| Frecventa CPU | 5.30 GHz |
| Greutate | 1.61 kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




