
Laptop Gaming ASUS TUF Gaming A16, cu procesor AMD Ryzen 7 7445HS, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4050, 6 GB GDDR6, Fr OS
Specificatii
- Cod produs
- FA607NUG-RL148
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (100 buc)
- Pret
- 5.993,70 RON
- RAM
- 16 GB
- Stocare
- 512 GB SSD
- Rezolutie
- FHD
- Conectivitate
- Wi-Fi 6
- Culoare
- gray
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11
- GPU
- NVIDIA GeForce RTX 4050
- Frecventa CPU
- 3.2 GHz
- Greutate
- 2.20 kg
- Procesor
- AMD Ryzen 7 7445HS
- Diagonala
- 13.94"
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Gaming ASUS TUF Gaming A16, cu procesor AMD Ryzen 7 7445HS, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4050, 6 GB GDDR6, Fr OS
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Gaming ASUS TUF Gaming A16, cu procesor AMD Ryzen 7 7445HS, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4050, 6 GB GDDR6, Fr OS — Laptop Gaming ASUS TUF Gaming A16, FA607NUG-RL148, 16-inch, FHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA), AMD Ryzen™ 7 7445HS Processor 3.2GHz (22MB Cache, up to 4.7GHz, 6 cores, 12 Threads), AMD Radeon™ Graphics, NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 Laptop GPU (194 AI TOPs), 144Hz, 2x DDR5 SO-DIMM slots, 2x M.2 PCIe, DDR5 16GB, 512GB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD, 300nits, Anti-glare display, 720P HD camera, Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.), Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.2 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS upgrades.), AI noise- canceling technology, Dolby Atmos, Hi-Res certification (for headphone), Support Microsoft Cortana near field/far field (Microsoft service suspended in spring of 2023.)Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB, With Copilot key, Copilot in Windows (in preview) is rolling out gradually within the latest update to Windows 11 in select global markets. Timing of availability varies by device and market
Dimensiuni si greutate
- Weight
- 2.20 Kg (4.85 lbs), BIOS Administrator Password and User Password Protec tion, Kensington Security Slot™, Trusted Platform Module (Firmware TPM), Mecha Gray, No preinstalled OS, 2Y
Alte detalii
- Dimension
- 35.4 x 25.1 x 2.24 ~ 2.67 cm (13.94" x 9.88" x 0.88" ~ 1.05")
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| EAN | 4711636162531 |
| Garantie | 24 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK GAMING |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 16 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Rezolutie | FHD |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Culoare | gray |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Frecventa CPU | 3.2 GHz |
| Greutate | 2.20 kg |
| Procesor | AMD Ryzen 7 7445HS |
| Diagonala | 13.94" |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




