
Laptop Gaming Lenovo Legion 5 15AGP11, cu procesor Ryzen AI 7 450, 15.3'' OLED, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060, 8GB GDDR7, Fr OS
Specificatii
- Cod produs
- 83Q6002BRM
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (2 buc)
- Pret
- 9.814,81 RON
- RAM
- 32 GB
- Stocare
- 1 TB SSD
- Culoare
- black
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Interfata
- USB c
- Tip RAM
- DDR5
- GPU
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- Diagonala
- 15.3"
- Frecventa CPU
- 5.1 GHz
- Megapixeli
- 5.0 MP
- Greutate
- 1.87 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Gaming Lenovo Legion 5 15AGP11, cu procesor Ryzen AI 7 450, 15.3'' OLED, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060, 8GB GDDR7, Fr OS
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Gaming Lenovo Legion 5 15AGP11, cu procesor Ryzen AI 7 450, 15.3'' OLED, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060, 8GB GDDR7, Fr OS — Laptop Lenovo Gaming Legion 5 15AGP11, 15.3" WQXGA (2560x1600) OLED 1000nits (peak) / 500nits (typical) Glossy, 100% DCI-P3, 165Hz, Dolby Vision®, G-SYNC®, DisplayHDR™ True Black 1000, AMD Ryzen™ AI 7 450 (8C / 16T, 2.0 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3); AI-Powered Gaming PC; Integrated AMD Ryzen™ AI, up to 50 TOPS, video NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7, Boost Clock 2497MHz, TGP 115W, 572 AI TOPS, RAM 2x 16GB SODIMM DDR5-5600; Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable; Up to 32GB DDR5-5600 offering, SSD 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®, no ODD, No Card reader, Stereo speakers, 2W x2, audio by HARMAN, optimized with Nahimic Audio, 5.0MP + IR with E-shutter, 100/1000M (RJ-45), WLAN Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2, Bluetooth 5.4, WWAN Not Supported, No Fingerprint Reader
Alte detalii
- Porturi
- 2x USB-A (USB 5Gbps); 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On; 2x USB-C® (USB4® 40Gbps), with USB PD 65-100W and DisplayPort™ 1.4; 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 1x Slim tip Power connector, 245W Slim Tip (3-pin), Baterie Integrated 80Wh, 1-Zone RGB Backlit, English, Eclipse Black, Greutate 1.87 kg, Dimensiuni 344 x 244.5 x 18.95-19.95 mm, 2-year, Courier or Carry-in; 3Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Depot/CCI (CPN), Accesorii None, Free DOS
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199274533762 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK GAMING |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 32 GB |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Culoare | black |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Interfata | USB c |
| Tip RAM | DDR5 |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Diagonala | 15.3" |
| Frecventa CPU | 5.1 GHz |
| Megapixeli | 5.0 MP |
| Greutate | 1.87 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




