
Laptop Gaming Lenovo Legion 7 16AGP11, cu procesor Ryzen AI 7 450, 16'' OLED, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB GDDR7, Fara OS, 3 ani Garantie
Specificatii
- Cod produs
- 83Q8000YRM
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (2 buc)
- Pret
- 9.381,71 RON
- Stocare
- 1 TB SSD
- Culoare
- black
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Interfata
- USB c
- Diagonala
- 16"
- Greutate
- 18 kg
- Tip RAM
- LPDDR5x
- GPU
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- Frecventa CPU
- 5.1 GHz
- Megapixeli
- 5.0 MP
- Garantie
- 3 ani garantie
- Sistem operare
- fara OS
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card bancar, transfer sau ramburs la curier.
Descriere Laptop Gaming Lenovo Legion 7 16AGP11, cu procesor Ryzen AI 7 450, 16'' OLED, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB GDDR7, Fara OS, 3 ani Garantie
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Gaming Lenovo Legion 7 16AGP11, cu procesor Ryzen AI 7 450, 16'' OLED, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB GDDR7, Fara OS, 3 ani Garantie — Laptop Lenovo Gaming Legion 7 16AGP11, 16" WQXGA (2560x1600) OLED 500nits (typical) / 1100nits (peak) Glossy, 100% DCI-P3, 240Hz, Di splayHDR™ True Black 1000, G-SYNC®, Low Blue Light, High Gaming Performance, Flicker Free, AMD Ryzen™ AI 7 450 (8C / 16T, 2.0 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3); AI-Powered Gaming PC; Integrated AMD Ryzen™ AI, up to 50 TOPS, video NVIDIA GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7, Boost Clock 2497MHz, TGP 115W, 572 AI TOPS, RAM 1x 32GB Soldered LPDDR5x-8533; Memory soldered to systemboard, no slots; 32GB soldered memory, not upgradable, SSD 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®, no ODD, SD Card Reader, 4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), audio by HARMAN, optimized with Nahimic Audio, Smart Amplifier (AMP), 5.0MP + IR with E-shutter, No Onboard Ethernet, WLAN Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2, Bluetooth 5.4, WWAN Not Supported, No Fingerprint Reader
Alte detalii
- Porturi
- 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On; 1x USB-A (USB 5Gbps); 1x USB-C® (USB4® 40Gbps), with USB PD 65-140W and DisplayPort™ 2.1; 1x USB-C® (USB4® 40Gbps), with USB PD 65-100W and DisplayPort™ 2.1; 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Card reader; 1x Slim tip Power connector, 245W Slim Tip (3-pin), Baterie Integrated 84Wh, 24-Zone RGB Backlit, English, Glacier White, Greutate 1.8 kg, Dimensiuni 361.35 x 254.16 x 15.5-16.9 mm, 2-year, Courier or Carry-in; 3Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Depot/CCI (CPN), Accesorii None, Free DOS
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199274533847 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK GAMING |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Culoare | black |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Interfata | USB c |
| Diagonala | 16" |
| Greutate | 18 kg |
| Tip RAM | LPDDR5x |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Frecventa CPU | 5.1 GHz |
| Megapixeli | 5.0 MP |
| Garantie | 3 ani garantie |
| Sistem operare | fara OS |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.

