
Laptop pentru Educaie ASUS ExpertBook B3, cu procesor Intel Core i3-1315U, 16'' IPS, 8 GB DDR5, 256 GB SSD, Intel UHD Graphics, Windows 11 Pro Edu
Specificatii
- Cod produs
- B3604CVA-Q91834XA
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (7 buc)
- Pret
- 3.816,66 RON
- RAM
- 8 GB
- Culoare
- black
- Interfata
- USB 3.2
- Viteza retea
- Gigabit
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Rezolutie
- UHD
- GPU
- Intel UHD Graphics
- Conectivitate
- Wi-Fi 6E
- Procesor
- Intel Core i3-1315U
- Frecventa CPU
- 1.2 GHz
- Stocare
- 256 GB SSD
- Diagonala
- 14.09"
- Greutate
- 1.93 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop pentru Educaie ASUS ExpertBook B3, cu procesor Intel Core i3-1315U, 16'' IPS, 8 GB DDR5, 256 GB SSD, Intel UHD Graphics, Windows 11 Pro Edu
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop pentru Educaie ASUS ExpertBook B3, cu procesor Intel Core i3-1315U, 16'' IPS, 8 GB DDR5, 256 GB SSD, Intel UHD Graphics, Windows 11 Pro Edu — Laptop Business ASUS ExpertBook B3,B3604CVA-Q91834XA, 16.0-inch, WUXGA (1920 x 1200) 16:10, Intel® Core™ i3-1315U Processor 1.2 GHz (10MB Cache, up to 4.5 GHz, 6 cores, 8 Threads), Intel® UHD Graphics, 2x DDR5 SO-DIMM slots, 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4, DDR5 8GB, 256GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD, 60Hz, 300nits, Anti-glare display, LED Backlit, 720p HD camera, With privacy shutter, Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card, FingerPrint, I/O Ports:1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support power delivery, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1x Thunderbolt™ 4, compliant with USB4, supports display / power delivery, 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x RJ45 Gigabit, Ethernet, Audio by Dirac, Built-in speaker, Built-in array microphone, Backlit Chiclet Keyboard with Num-key
Dimensiuni si greutate
- Weight
- 1.93 kg (4.25 lbs), US MIL- STD 810H military-grade standard, Non-touch screen, Fingerprint sensor integrated with Power Key, Kensington Nano Security Slot™(6x 2.5mm), BIOS Booting User Password Protection, BIOS setup user password, HDD User Password Protection and Security, Support Absolute Persistence 2.0 (Computrace), Trusted Platform Module (Firmware TPM), Plastic, Star Black, Windows 11 Pro Education, some devices for academic use will automatically be updated to Windows 11 Pro Education with the Windows 11 Anniversary Update. Features vary, 3Y PUR
Alte detalii
- Dimension
- 35.80 x 25.43 x 2.03 ~ 2.03 cm (14.09" x 10.01" x 0.80" ~ 0.80")
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| EAN | 4711636127509 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 8 GB |
| Culoare | black |
| Interfata | USB 3.2 |
| Viteza retea | Gigabit |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Rezolutie | UHD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Conectivitate | Wi-Fi 6E |
| Procesor | Intel Core i3-1315U |
| Frecventa CPU | 1.2 GHz |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Diagonala | 14.09" |
| Greutate | 1.93 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




