
Laptop Workstation DELL Pro Max 16 Plus, cu procesor Intel Core Ultra 9 285HX, 16'' WVA, 64 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 3000 Blackwell, 12GB GDDR7, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- BTO108_MB16250_EMEA
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (10 buc)
- Pret
- 26.899,51 RON
- Stocare
- 1 TB SSD
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB Type-C
- Culoare
- GOLD
- Diagonala
- 16"
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Megapixeli
- 8 MP
- Greutate
- 2.55 kg
- Viteza retea
- 2.5 Gbps
- RAM
- 64 GB
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Workstation DELL Pro Max 16 Plus, cu procesor Intel Core Ultra 9 285HX, 16'' WVA, 64 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 3000 Blackwell, 12GB GDDR7, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Workstation DELL Pro Max 16 Plus, cu procesor Intel Core Ultra 9 285HX, 16'' WVA, 64 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 3000 Blackwell, 12GB GDDR7, Windows 11 Pro β Dell Pro Max 16 Plus MB16250, 16" FHD+ LCD 1920x1200 with 500nits, DCI- P3 100%, VRR 120Hz, Non-touch, WLAN, IR Camera, Microphone, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, 8MP IR with USB Synapctics Camera, HDR with UPD ready, TNR5, Palmrest with Finger Print Reader + Samrt Card + NFC + Control Vaul 3+, Intel(R) Core(TM) Ultra 9 processor 285HX, 55W vPro, NVIDIA RTX PRO 3000 Blackwell 12GB GDDR7, 64GB: 2x32GB 6400 MTs DDR5 CSoDIMM, non-ECC, 1TB Performance SSD Gen4, SED Ready, Intel Wi-Fi 7 BE200 Wireless Card, Intel BE200 WLAN Driver with Bluetooth, 280W AC adapter, USB Type C, 6 cell, 96Whr, ExpressCharge(TM) Capable, standard battery, English International backlit Copilot key keyboard with numeric keypad
Dimensiuni si greutate
- Weight
- 2.55 kg (5.63 lb), Windows 11 Pro, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service warranty
Alte detalii
- External ports and slots
- Network port: 1 x RJ45 ethernet port (2.5 Gbps)
- USB ports
- 2 x Thunderbolt 5 (80 Gbps) ports with Power Delivery and DisplayPort, 1 x Thunderbolt 4 (40 Gbps) port with Power Delivery and DisplayPort, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port
- Audio port
- 1 x global headset port, Video port(s): 1 x HDMI 2.1 FRL port
- Media-card reader
- 1 x smart card reader slot, 1 x SD-card slot
- Power-adapter port
- USB Type-C power input
- Security-cable slot
- 1 x security-cable slot (noble lock)
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 3 x M.2 2230/2280 slots for solid state drive
- Memory type
- DDR5, Memory configurations supported For computers shipped with one CAMM module: 128 GB: 1 x 128 GB, 6400 MT/s, CAMM, dual-channel, For computers shipped with one module with two CSoDIMM slots: 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, 6400 MT/s, CSoDIMM, Non-ECC, 32 GB: 2 x 16 GB, DDR5, 6400 MT/s, CSoDIMM, Non-ECC, 64 GB: 2 x 32 GB, DDR5, 6400 MT/s, CSoDIMM, Non ECC
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 5949494057181 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK WORKSTATION |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB Type-C |
| Culoare | GOLD |
| Diagonala | 16" |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Megapixeli | 8 MP |
| Greutate | 2.55 kg |
| Viteza retea | 2.5 Gbps |
| RAM | 64 GB |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




