
Laptop Workstation Lenovo ThinkPad P16 Gen 3, cu procesor Intel Core Ultra 9 275HX, 16'' IPS, 64 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 4000, 16 GB GDDR7, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- 21RQ000PRI
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (1 buc)
- Pret
- 41.399,86 RON
- Stocare
- 1 TB SSD
- Culoare
- black
- Diagonala
- 16"
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Megapixeli
- 5 MP
- RAM
- 64 GB
- Frecventa CPU
- 4.60 GHz
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Workstation Lenovo ThinkPad P16 Gen 3, cu procesor Intel Core Ultra 9 275HX, 16'' IPS, 64 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 4000, 16 GB GDDR7, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Workstation Lenovo ThinkPad P16 Gen 3, cu procesor Intel Core Ultra 9 275HX, 16'' IPS, 64 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 4000, 16 GB GDDR7, Windows 11 Pro — ThinkPad P16 G3, Intel® Core™ Ultra 9 275HX (E-cores up to 4.60GHz, 36MB), 16" WQUXGA Non-Touch, W11P64 ROM/ENG, 64.0GB, 1x1TB SSD M.2 2280 PCIe Gen5 Performance TLC Opal, 1xNVIDIA RTX PRO™ 4000 Blackwell Laptop GPU 16GB, Intel®BE201,BT 5.4, Wired Ethernet, FPR, 5MP RGB+IR, 4 Cell Li-ion 99.9Wh, 180W, 3YR Premier NBD,3CourierCarryin, CO2 Offset, Backlit, Black with Number Pad-English (Euro) Comanda speciala- in lucru
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199271682531 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK WORKSTATION |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Culoare | black |
| Diagonala | 16" |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Megapixeli | 5 MP |
| RAM | 64 GB |
| Frecventa CPU | 4.60 GHz |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




