
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere NVR ACUSEEK CU 16 CANALE, 2 X SATA, 1U
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
NVR ACUSEEK CU 16 CANALE, 2 X SATA, 1U β NVR cu 16 canale si tehnologie AcuSeek, ANPR, recunoastere faciala, people counting si alte functii inteligente, 32MP rezolutie max. inregistrare, 2 x SATA, 20 TB / HDD, alarma 4 in / 1 out, 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, HDMI, VGA, banda 192 Mbps incoming, 256 Mbps outgoing, carcasa metalica 1U, alimentare 100-240 VAC, 50-60 Hz
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Tehnologie | AcuSeek |
| Carcasa | Metalica |
| Numar canale | 16ch |
| Brand | HIKVISION |
| Dimensiuni | 384 Γ 371 Γ 52 mm |
| Alimentare | 100 ~ 240 VAC |
| USB | 1x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| Interfata retea | 2, RJ-45 10/100/1000 Mbps self-adaptive Ethernet interface |
| Iesiri alarma | 1 iesire |
| Intrari alarma | 4 intrari |
| HDMI | Da |
| VGA | Da |
| Capacitate maxima / HDD | 20 TB |
| Porturi SATA | 2 |
| Banda | 192 Mbps incoming, 256 Mbps outgoing |
| Rezolutii inregistrare | 32 MP/24 MP/12 MP/8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA /4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Rezolutie max. inregistrare | 32MP |
| Compresie | H.265+, H.265, H.264+, H.264 |
| Greutate | 4kg |
| Temperatura / umiditate functionare | -10Β°C ~ +55Β°C / 10% ~ 90% RH |
| Functii analiza video inteligenta | Recunoastere faciala, protectie perimetrala, structuralizare video, AcuSearch, detectie miscare 2.0, ANPR, people counting, AcuSeek |
| Porturi PoE | Fara |
| Disponibilitate | IN STOC |
| Interfata | USB 3.0 |
| GPU | Da |
| Megapixeli | 32 MP |
| Greutate | 4kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




