
CAMERA ANHD TURRET 2MP, IR SI WHITE LIGHT 20M
Specificatii
- Cod produs
- DS-2CE70DF3T-LPFS 2.8mm
- Stare
- Nou
- Categorie
- Camere supraveghere
- Disponibilitate
- In stoc (75 buc)
- Pret
- 123,52 RON
- Culoare
- white
- Megapixeli
- 2 MP
- Rezolutie
- 2MP
- Greutate
- 175g
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere CAMERA ANHD TURRET 2MP, IR SI WHITE LIGHT 20M
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
CAMERA ANHD TURRET 2MP, IR SI WHITE LIGHT 20M — Camera ANHD turret de interior, 2MP, iluminare hibrida - IR si white light 20m, lentila fixa 2.8mm, microfon incorporat (preluare sunete pe o raza de maxim 5m), alarma cu lumina alba solida, WDR >130dB, 3D DNR, BLC, HLC, HLS, 4 zone private, 4 zone detectie miscare, 1 iesire video - TVI/AHD/CVI/CVBS, 12VDC
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Disponibilitate | IN STOC |
| Microfon si Difuzor | Microfon |
| Tip produs | TURRET |
| Tehnologie | ColorVu si IR |
| Tip lentila | Fixa |
| Tip montura | M12 |
| Distanta focala | 2.8mm |
| Brand | HIKVISION |
| Rezolutie | 2MP |
| Greutate | 175g |
| Dimensiuni (WxHxD) | Ø85.11 mm × 77.62 mm |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Temperatura / umiditate functionare | -40°C ~ +60°C / <90% RH |
| Iesire video | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Comunicare | HIKVISION-C |
| Viteza obturator electronic | 1/25s ~ 1/50,000s (Slow Shutter de max. 16 ori) |
| Zone private | Da (4 zone) |
| Detectie de miscare | Da (4 zone) |
| Reducere de zgomot | 3D DNR |
| Compensare dinamica lumina | WDR (>130dB) |
| Compensare lumina | BLC / HLC / 3D DNR / Global / HLS |
| Distanta IR | 20m |
| Rotire verticala (TILT) | 0° ~ 75° |
| Rotire orizontala (PAN) | 0° ~ 360° |
| Unghi de vizualizare | orizontal 105°, vertical 56°, diagonal 123° |
| Iluminare minima color si alb/negru | 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux with white light |
| Tip senzor | 2 MP CMOS |
| Culoare | white |
| Megapixeli | 2 MP |
| Rezolutie | 2MP |
| Greutate | 175g |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




