
Nou
CAMERA CU 6 BUTOANE PENTRU COD DE ACCES
Cod: DRC-4CPNKCamere analogice
Specificatii
- Cod produs
- DRC-4CPNK
- Stare
- Nou
- Categorie
- Camere analogice
- Disponibilitate
- In stoc (40 buc)
- Pret
- 285,75 RON
- Culoare
- Alb
- Greutate
- 445g
- Rezolutie
- 0.52 megapixeli
285,75 RON
Pret cu TVA inclus
In stoc β 40 buc disponibile
Cantitate:
1
40 disponibileπ
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
π
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
π‘οΈ
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
π³
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere CAMERA CU 6 BUTOANE PENTRU COD DE ACCES
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
CAMERA CU 6 BUTOANE PENTRU COD DE ACCES β Camera videointerfon de exterior, montaj aparent, comunicare 4 fire, 6 butoane pentru acces cu cod, LED alb cu activare automata pe timp de noapte
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Iluminare minima | 0.1 Lux |
| Greutate | 445g |
| Rezolutie | 0.52 megapixeli |
| Alimentare | 12VDC |
| Dimensiuni | 59(W) x 164(H) x 42.1(D) |
| Brand | COMMAX |
| Consum | Max. 4.2W |
| Senzor | 1/3" CMOS |
| Temperatura functionare | -10Β°C ~ +50Β°C |
| Cablare | 4 fire cu polaritate |
| Unghi vizualizare | Orizontal: 48.6Β° Vertical:37.5Β° |
| Montaj | Aparent |
| Control acces | Tastatura numerica |
| Comanda deschidere | Da, doua usi |
| Led | Led alb cu activare automata pe timp de noapte |
| Butoane apelare | 1 |
| Tip produs | POSTURI DE EXTERIOR |
| Disponibilitate | IN STOC |
| Culoare | Alb |
| Greutate | 445g |
| Rezolutie | 0.52 megapixeli |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




