
CAMERA IP BULLET 8MP IR 60M 2.8MM MIC
Specificatii
- Cod produs
- DS-2CD2T86G2H-IS2U/SL 2.8MM EF
- Stare
- Nou
- Categorie
- Camere supraveghere IP
- Disponibilitate
- In stoc (20 buc)
- Pret
- 971,04 RON
- Megapixeli
- 8 MP
- Viteza retea
- 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port
- Rezolutie
- 8MP
- Greutate
- 1220g
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere CAMERA IP BULLET 8MP IR 60M 2.8MM MIC
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
CAMERA IP BULLET 8MP IR 60M 2.8MM MIC β Camera IP bullet AcuSense 8MP, IR 60m, lentila fixa 2.8mm, 2 microfoane si difuzor incorporate, alarma 1 in / 1 out, clasificare persoane/vehicule, captura faciala si alte functii de analiza video inteligenta, WDR 120dB, 3D DNR, BLC, HLC, 4 zone private, defog, ROI, streaming triplu, slot card micro SD/SDHC/SDXC max. 512GB, flashing light cu lumina alba, IP67, 12VDC/PoE
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Disponibilitate | IN STOC |
| Tip produs | BULLET |
| Tehnologie | AcuSense |
| Tip lentila | Fixa |
| Tip montura | M16 |
| Apertura | F1.0 |
| Distanta focala | 2.8mm |
| Brand | HIKVISION |
| Alimentare PoE | Da |
| CMS | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Interfata programare aplicatie | ONVIF (Profile S, Profile T, Profile G), ISAPI, SDK, ISUP |
| Acces simultan maxim | 6 canale simultane, 32 utilizatori pe trei niveluri (Administrator, Operator, User) |
| Capacitate streaming | Streaming triplu |
| Ethernet | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Tip card memorie | Slot card micro SD/SDHC/SDXC de max. 512GB |
| Alarma | 1 intrare / 1 iesire |
| Comunicare audio | 2 microfoane si difuzor incorporate |
| Reducere efect ceata (Defog) | Da |
| Rezolutie | 8MP |
| Greutate | 1220g |
| Dimensiuni (WxHxD) | 286.7 mm Γ 93.1 mm Γ 91.2 mm |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Grad protectie | IP67 |
| Functii analiza video inteligenta | Detectie miscare (alarma activata in functie de tipologia tintei - persoane sau vehicule), sabotaj, exceptie, schimbare in scena, captura faciala, detectie trecere bariera virtuala, intrus, intrare/iesire zona predefinita |
| Viteza obturator electronic | 1/3s ~ 1/100,000s |
| Zone private | 4 zone |
| Reducere de zgomot | 3D DNR |
| Compensare dinamica lumina | WDR (120dB) |
| Compensare lumina | BLC / HLC / 3D DNR / ROI / Defog |
| Distanta IR | 60m |
| Rotire verticala (TILT) | 0Β° ~ 90Β° |
| Rotire orizontala (PAN) | 0Β° ~ 360Β° |
| Unghi de vizualizare | orizontal 105Β°, vertical 56Β°, diagonal 130Β° |
| Iluminare minima color si alb/negru | Color: 0.0008 Lux @ (F1.0, AGC ON), B/W: 0 Lux with IR |
| Tip senzor | 1/1.8" Progressive Scan CMOS |
| Microfon si Difuzor | Microfon dual si difuzor |
| Megapixeli | 8 MP |
| Viteza retea | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Rezolutie | 8MP |
| Greutate | 1220g |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




