
CAMERA IP BULLET 8MP, IR SI WHITE LIGHT 60M
Specificatii
- Cod produs
- DS-2CD2687G2HT-LIZS 2.8-12mm eF
- Stare
- Nou
- Categorie
- Camere IP
- Disponibilitate
- In stoc (65 buc)
- Pret
- 1.365,54 RON
- Culoare
- white
- Megapixeli
- 8 MP
- Viteza retea
- 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port
- Rezolutie
- 8MP
- Greutate
- 1085g
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere CAMERA IP BULLET 8MP, IR SI WHITE LIGHT 60M
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
CAMERA IP BULLET 8MP, IR SI WHITE LIGHT 60M — Camera IP bullet 8MP, iluminare hibrida - IR si white light 60m, lentila varifocala motorizata 2.8-12mm, alarma 1 in / 1 out, WDR 130dB, 3D DNR, BLC, HLC, 4 zone private, ROI, streaming triplu, slot card micro SD/SDHC/SDXC max. 512GB, detectie miscare, captura faciala si alte functii de analiza video inteligenta, IP67, IK10, 12VDC/PoE
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Disponibilitate | IN STOC |
| Tip produs | BULLET |
| Tehnologie | ColorVu si IR |
| Tip lentila | Varifocala motorizata |
| Tip montura | Integrata |
| Apertura | F1.2 |
| Distanta focala | 2.8-12mm |
| Brand | HIKVISION |
| Alimentare PoE | Da |
| CMS | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Interfata programare aplicatie | Open Network Video Interface (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK, ISUP |
| Acces simultan maxim | 6 canale simultane, 32 utilizatori pe trei niveluri (Administrator, Operator, User) |
| Capacitate streaming | Streaming triplu |
| Metoda control bitrate | CBR/VBR |
| Ethernet | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Tip card memorie | Slot card micro SD/SDHC/SDXC de max. 512GB |
| Alarma | 1 intrare / 1 iesire |
| Format compresie audio | G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Rezolutie | 8MP |
| Greutate | 1085g |
| Dimensiuni (WxHxD) | 298 mm × 97.9 mm × 95.7 mm |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Protectie antivandalism | IK10 |
| Grad protectie | IP67 |
| Temperatura / umiditate functionare | -30°C ~ +60°C / <95% RH |
| Functii analiza video inteligenta | Detectie miscare (alarma activata in functie de tipologia tintei -persoane sau vehicule), sabotaj, exceptie, schimbare in scena, captura faciala, detectie trecere bariera virtuala, intrus, intrare/iesire zona predefinita |
| Viteza obturator electronic | 1/3s ~ 1/100,000s |
| Zone private | Da (4 zone) |
| Reducere de zgomot | 3D DNR |
| Compensare dinamica lumina | WDR (130dB) |
| Compensare lumina | BLC / HLC / 3D DNR / ROI |
| Distanta IR | 60m |
| Rotire verticala (TILT) | 0° ~ 90° |
| Rotire orizontala (PAN) | 0° ~ 355° |
| Unghi de vizualizare | orizontal 112.3° - 41.2°, vertical 58.1° - 23.1°, diagonal 137.4° - 47.3° |
| Iluminare minima color si alb/negru | Color: 0.0028 Lux @ (F1.2, AGC ON), 0 Lux with light |
| Tip senzor | 1/1.8" Progressive Scan CMOS |
| Culoare | white |
| Megapixeli | 8 MP |
| Viteza retea | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Rezolutie | 8MP |
| Greutate | 1085g |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




