
CAMERA IP DOME 2MP IR 30M WIFI 120M LENTILA 2.8MM
Specificatii
- Cod produs
- DS-2CV2121G2-IDW 2.8MM W
- Stare
- Nou
- Categorie
- Camere supraveghere IP
- Disponibilitate
- In stoc (75 buc)
- Pret
- 254,76 RON
- Megapixeli
- 2 MP
- Viteza retea
- 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port
- Rezolutie
- 2MP
- Conectivitate
- Da
- Greutate
- 593g
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere CAMERA IP DOME 2MP IR 30M WIFI 120M LENTILA 2.8MM
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
CAMERA IP DOME 2MP IR 30M WIFI 120M LENTILA 2.8MM β Camera IP dome 2MP, IR 30m, lentila fixa 2.8mm, Wi-Fi 120m (2 antene), microfon si difuzor incorporate, digital WDR, 4 zone private, streaming dual, slot card micro SD/SDHC/SDXC max. 512GB, detectie miscare (distingere persoane/vehicule), IP66, 12VDC
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Disponibilitate | IN STOC |
| WIFI | Da |
| Tip produs | DOME |
| Tip lentila | Fixa |
| Tip montura | M12 |
| Apertura | F1.6 |
| Distanta focala | 2.8mm |
| Brand | HIKVISION |
| CMS | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Partner-Pro |
| Interfata programare aplicatie | ONVIF, SDK |
| Acces simultan maxim | 4 canale simultane, 1 utilizator - administrator |
| Capacitate streaming | Streaming dual |
| Ethernet | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Tip card memorie | Slot card micro SD/SDHC/SDXC de max. 512GB |
| Comunicare audio | Microfon si difuzor incorporate |
| Rezolutie | 2MP |
| Greutate | 593g |
| Dimensiuni (WxHxD) | 120 mm Γ 120 mm Γ 95 mm |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Grad protectie | IP66 |
| Temperatura / umiditate functionare | -30Β°C ~ +60Β°C / <95% RH |
| Functii analiza video inteligenta | Detectie miscare (alarma activata in functie de tipologia tintei - persoane si vehicule), exceptie |
| Viteza obturator electronic | 1/3s ~ 1/100,000s |
| Zone private | Da (4 zone) |
| Compensare dinamica lumina | Digital WDR |
| Distanta IR | 30m |
| Unghi de vizualizare | orizontal 92Β°, vertical 50Β°, diagonal 110Β° |
| Iluminare minima color si alb/negru | Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), B/W: 0 Lux with IR |
| Tip senzor | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Microfon si Difuzor | Microfon si difuzor |
| Megapixeli | 2 MP |
| Viteza retea | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Rezolutie | 2MP |
| Conectivitate | Da |
| Greutate | 593g |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




