
CAMERA IP PT 2MP IR 30M WIFI 50M LENTILA 2.8MM
Specificatii
- Cod produs
- DS-2DE2C200IWG/W 2.8MM W
- Stare
- Nou
- Categorie
- Camere supraveghere IP
- Disponibilitate
- In stoc (45 buc)
- Pret
- 242,30 RON
- Megapixeli
- 2 MP
- Viteza retea
- 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port
- Rezolutie
- 2MP
- Conectivitate
- Da
- Greutate
- 565g
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere CAMERA IP PT 2MP IR 30M WIFI 50M LENTILA 2.8MM
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
CAMERA IP PT 2MP IR 30M WIFI 50M LENTILA 2.8MM — Camera IP PT stand alone de exterior, 2MP, IR 30m, lentila fixa 2.8mm, Wi-Fi max. 50m, microfon si difuzor incorporate, digital WDR, streaming dual, slot card micro SD/SDHC/SDXC max. 512GB, distingere persoane/vehicule si alte functii de analiza video inteligenta, IP66, 12VDC
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Disponibilitate | IN STOC |
| Microfon si Difuzor | Microfon si difuzor |
| WIFI | Da |
| Tip produs | PT |
| Tehnologie | AcuSense |
| Tip lentila | Fixa |
| Apertura | F2.0 |
| Distanta focala | 2.8mm |
| Brand | HIKVISION |
| Interfata programare aplicatie | ONVIF, SDK |
| Capacitate streaming | Streaming dual |
| Ethernet | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Tip card memorie | Slot card micro SD/SDHC/SDXC de max. 512GB |
| Comunicare audio | Microfon si difuzor incorporate |
| Rezolutie | 2MP |
| Greutate | 565g |
| Dimensiuni (WxHxD) | 163.9 mm × 185.8 mm × 131.9 mm |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Grad protectie | IP66 |
| Temperatura / umiditate functionare | -30°C ~ +50°C / <95% RH |
| Functii analiza video inteligenta | Detectie miscare (alarma activata in functie de tipologia tintei - persoane sau vehicule), exceptie, trecere bariera virtuala, intrus, intrare/iesire zona predefinita |
| Compensare dinamica lumina | Digital WDR |
| Distanta IR | 30m |
| Rotire verticala (TILT) | 0° ~ 80° |
| Rotire orizontala (PAN) | 0° ~ 345° |
| Unghi de vizualizare | orizontal 92°, vertical 50°, diagonal 110° |
| Iluminare minima color si alb/negru | Color: 0.01 Lux @ (F2.0, AGC ON), B/W: 0.005 Lux @ (F2.0, AGC ON), 0 Lux with light |
| Tip senzor | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Megapixeli | 2 MP |
| Viteza retea | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Rezolutie | 2MP |
| Conectivitate | Da |
| Greutate | 565g |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




