
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere CAMERA IP TANDEMVU 2MP IR 100M ZOOM 15X
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Camera IP PTZ TandemVu 2MP, camera bullet cu lentila fixa 2.8mm, iluminator white light 30m si 8 zone private programabile, camera PTZ cu distanta focala 5-57mm, IR 100m, zoom optic 15x, zoom digital 16x, 24 zone private programabile, captura faciala si 300 presetari, AcuSense - clasificare persoane si vehicule, alarma 1 in / 1 out, WDR 120dB, 3D DNR, BLC, HLC, defog digital, EIS, 8 x ROI/stream, slot card micro SD/SDHC/SDXC de max. 256GB, IP66, 12VDC/PoE
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Disponibilitate | IN STOC |
| Tip produs | TANDEMVU |
| Tip lentila | Varifocala motorizata |
| Apertura | [Bullet channel]: F1.0; [PTZ channel]: F1.6 |
| Distanta focala | 5-75mm |
| Brand | HIKVISION |
| Iesiri audio | 1 audio output, line level, impedance: 600 Ω |
| Intrari audio | 1 audio input, 2.0 to 2.4Vp-p, 1k Ohm±10% |
| Alimentare PoE | Da |
| CMS | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Web Viewer | IE 10+, Chrome 57+, Firefox 52+, Safari 12+ |
| Interfata programare aplicatie | Open Network Video Interface (Profile S, Profile G, Profile T),ISAPI,SDK,ISUP |
| Acces simultan maxim | 20 canale simultane, 32 utilizatori |
| Capacitate streaming | Streaming triplu |
| Ethernet | RJ45, self-adaptive 10M/100M Ethernet port |
| Tip card memorie | Slot card micro SD/SDHC/SDXC de max. 256GB |
| Alarma | 1 intrare / 1 iesire |
| Comunicare audio | G.711,G.722.1,G.726,MP2L2,PCM,AAC-LC |
| Reducere efect ceata (Defog) | Defog digital |
| Rezolutie | 2MP |
| Greutate | 2.4 kg |
| Dimensiuni (WxHxD) | Ø 166 mm × 375 mm |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Grad protectie | IP66 |
| Temperatura / umiditate functionare | -30°C ~ +65°C / <90% RH |
| Functii analiza video inteligenta | Detectie miscare, sabotaj, exceptie, intrare/iesire alarma, exceptie audio, intrare/iesire zona predefinita, intrus, trecere bariera virtuala, captura faciala |
| Zoom digital | 16x |
| Viteza obturator electronic | 1 s ~ 1/30,000 s (Slow Shutter) |
| Zone private | 8 zone private programabile (bullet), 24 zone private programabile (PTZ) |
| Reducere de zgomot | 3D DNR |
| Compensare dinamica lumina | WDR (120dB) |
| Compensare lumina | BLC / HLC / 3D DNR / digital defog / 8 x ROI/stream |
| Distanta IR | 100m |
| Presetari | 300 |
| Rotire verticala (TILT) | -15° ~ 90° (auto-flip) |
| Rotire orizontala (PAN) | 360° |
| Unghi de vizualizare | [Bullet channel]: Orizontal 106.1°, Vertical 56.8°,Diagonal 126.5°; [PTZ channel]: Orizontal 54.8° ~ 4° (wide-tele), Vertical 31.4° ~ 2.3° (wide-tele), Diagonal 62.2° ~ 4.6°(wide-tele) |
| Zoom optic | 15x |
| SNR (Raport semnal/zgomot) | ≥ 52 dB |
| Iluminare minima color si alb/negru | [Bullet channel]: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux with light; [PTZ channel]: Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), B/W: 0.001 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux with IR |
| Tip senzor | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Tehnologie | AcuSense |
| Culoare | white |
| Megapixeli | 2 MP |
| Greutate | 2.4 kg |
| Rezolutie | 2MP |
| Viteza retea | RJ45, self-adaptive 10M/100M Ethernet port |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




