
Dell 14 Premium DA14250 14.5", 2K 120Hz, Intel U7-255H, 32GB Ram, 1TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4050 6 GB GDDR6, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- DA14250_ARLH_104
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (5 buc)
- Pret
- 16.231,51 RON
- RAM
- 32 GB
- Culoare
- blue
- Stocare
- 1TB SSD
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Tip RAM
- LPDDR5x
- GPU
- NVIDIA GeForce RTX 4050
- Frecventa CPU
- 5.1 GHz
- Greutate
- 1.78 kg
- Interfata
- Thunderbolt 4
- Diagonala
- 14.5"
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Dell 14 Premium DA14250 14.5", 2K 120Hz, Intel U7-255H, 32GB Ram, 1TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4050 6 GB GDDR6, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Dell 14 Premium DA14250 14.5", 2K 120Hz, Intel U7-255H, 32GB Ram, 1TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4050 6 GB GDDR6, Windows 11 Pro β Dell 14 Premium DA14250, 14.5", Non-touch, 2K, 500 nit, IPS, 30-120Hz, InfinityEdge, Low Blue Light, Platinum, Intel(R) Core(TM) Ultra 7 255H (16 Cores, up to 5.1GHz Turbo), NVIDIA(R) GeForce RTX(TM) 4050, 6 GB GDDR6, 32GB, LPDDR5X, 8400MT/s,dual channel, 1TB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive, Intel(R) Killer(TM) Wi-Fi 7 1750i (BE201) 2x2 + Bluetooth 5.4 Wireless Card, 100 Watt Type-C Adapter, 6-Cell, 69.5Whr, Platinum Backlit English International Keyboard with Fingerprint Reader
Dimensiuni si greutate
- Weight
- 1.78 kg (3.92 lb), Windows 11 Pro, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service, McAfee+ Premium 30-day trial, McAfee Business Protection 1-year
Alte detalii
- External ports
- USB ports: 3 x Thunderbolt 4 USB Type-C ports with Power Delivery 3.1 and DisplayPort 2.1
- Audio port
- 1 x headset (headphone and microphone combo) port, Video port(s): Same as USB
- Media-card reader
- 1 x microSDXC card reader v7.1 UHS-I/UHS-II
- Power adapter port
- DC-IN through one of the three Thunderbolt 4 USB Type-C port
- Security-cable slot
- Not supported
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 slot for M.2 2230 or M.2 2280 solid-state drive
- Memory type
- LPDDR5X
- Memory speed
- 6400 MT/s: For computers shipped with integrated graphics card, 8400 MT/s: For computers shipped with discrete graphics card
- Maximum memory configuration
- 64 GB
- Minimum memory configuration
- 16 GB
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 1029143687 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK CONSUMER |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 32 GB |
| Culoare | blue |
| Stocare | 1TB SSD |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Tip RAM | LPDDR5x |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Frecventa CPU | 5.1 GHz |
| Greutate | 1.78 kg |
| Interfata | Thunderbolt 4 |
| Diagonala | 14.5" |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




