
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere DVR ACUSENSE CU 8 CANALE, 1 X SATA, 1U
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
DVR AcuSense cu 8 canale, 8MP rezolutie max. inregistrare, analiza persoane/vehicule, captura faciala si alte functii de analiza video inteligenta, 1 x SATA, 12 TB / HDD, RS-485 (half-duplex), 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, HDMI, VGA, banda 256 Mbps total, alimentare 12VDC, 2A, carcasa metalica 1U
Se recomanda utilizarea sistemului via web browser sau aplicatii dedicate Hikvision de monitorizare video
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Tehnologie | AcuSense |
| Carcasa | Metalica |
| Numar canale | 8ch |
| Brand | HIKVISION |
| Dimensiuni | 319 Γ 240 Γ 48 mm |
| USB | 1x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| Interfata seriala | RS-485 (half-duplex) |
| Interfata retea | 1, RJ45 10M/100M/1000M self-adaptive Ethernet interface |
| Compresie audio | G.711u |
| HDMI | Da |
| VGA | Da |
| Capacitate maxima / HDD | 12 TB |
| Porturi SATA | 1 |
| Banda | 256 Mbps total |
| Rezolutii inregistrare | 8 MP/5 MP/3K/4 MP/3 MP/1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF |
| Rezolutie max. inregistrare | 8MP |
| Compresie | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Greutate | 2kg |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Temperatura / umiditate functionare | -10Β°C ~ +55Β°C / 10% ~ 90% RH |
| Functii analiza video inteligenta | Analiza persoane/vehicule, detectie faciala, captura faciala, comparatie fete |
| Disponibilitate | IN STOC |
| Interfata | USB 3.0 |
| Megapixeli | 8 MP |
| GPU | Da |
| Greutate | 2kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.

_202471575118367817.jpg)


_2025310122807735607.jpg)