
382,65 RON
Pret cu TVA inclus
In stoc β 20 buc disponibile
Cantitate:
1
20 disponibileπ
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
π
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
π‘οΈ
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
π³
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere DVR CU 16 CANALE, 1 X SATA, 1U
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
DVR CU 16 CANALE, 1 X SATA, 1U β DVR cu 16 canale, 2MP rezolutie max. inregistrare (5MP pentru camere IP), 1 x SATA, 6TB / HDD, 2 x USB 2.0, HDMI, VGA, clasificare persoane/vehicule, detectie miscare 2.0, carcasa metalica 1U, alimentare 12VDC, 1.5A
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Disponibilitate | IN STOC |
| Carcasa | Metalica |
| Numar canale | 16ch |
| Brand | HIKVISION |
| Dimensiuni | 263 Γ 220 Γ 48 mm |
| USB | 2 x USB 2.0 |
| Interfata retea | 1, RJ45 10M/100M self-adaptive Ethernet interface |
| Compresie audio | G.711u |
| HDMI | Da |
| VGA | Da |
| Capacitate maxima / HDD | 6 TB |
| Porturi SATA | 1 |
| Rezolutie max. inregistrare | 2MP |
| Compresie | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Greutate | 2.2kg |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Temperatura / umiditate functionare | -10Β°C ~ +55Β°C / 10% ~ 90% RH |
| Interfata | HDMI |
| Megapixeli | 2 MP |
| GPU | Da |
| Greutate | 2.2kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.

_2024112512065446459.jpg)

_2025310122807735607.jpg)
