
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere DVR CU 32 CANALE, 8 SATA, 1 ESATA, 2U
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
DVR Turbo HD cu 32 canale, 3K rezolutie max. inregistrare (6MP pentru camere IP), 8 x SATA, 1 x eSATA, 12TB / HDD, alarma 16 in / 8 out, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, RS-232, RS-485 (full-duplex), 2 interfete Ethernet, 2 x HDMI, VGA, banda 200 Mbps incoming, 160 Mbps outging, compatibilitate HDTVI/AHD/HDCVI/CVBS/IP, alimentare 100-240 VAC, carcasa metalica 2U
Se recomanda utilizarea sistemului via web browser sau aplicatii dedicate Hikvision de monitorizare video
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Disponibilitate | IN STOC |
| Carcasa | Metalica |
| Numar canale | 32ch |
| Brand | HIKVISION |
| Dimensiuni | 445 Γ 465 Γ 88 mm |
| Alimentare | 100 ~ 240 VAC |
| USB | 2x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| Interfata seriala | RS-232, RS-485 (full-duplex), Keyboard |
| Interfata retea | 2, RJ45 10M/100M/1000M self-adaptive Ethernet interface |
| Iesiri alarma | 8 iesiri |
| Intrari alarma | 16 intrari |
| Compresie audio | G.711u |
| HDMI | Da |
| VGA | Da |
| Capacitate maxima / HDD | 12 TB |
| Interfete eSATA | 1 |
| Porturi SATA | 8 |
| Banda | 200 Mbps incoming, 160 Mbps outgoing |
| Rezolutie max. inregistrare | 5MP |
| Compresie | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Greutate | 10kg |
| Temperatura / umiditate functionare | -10Β°C ~ +55Β°C / 10% ~ 90% RH |
| Interfata | USB 3.0 |
| Megapixeli | 6 MP |
| GPU | Da |
| Greutate | 10kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




