
DVR CU 8 CANALE, 2 X SATA, 1U, INTRARI ALARMA
Specificatii
- Cod produs
- iDS-7208HTHI-M2/S(C)/4A+8/4ALM
- Stare
- Nou
- Categorie
- DVR-uri
- Disponibilitate
- In stoc (5 buc)
- Pret
- 1.436,23 RON
- Interfata
- HDMI
- Megapixeli
- 8 MP
- GPU
- Da
- Conectivitate
- Se poate conecta la reteaua Wi-Fi prin interfata USB
- Greutate
- 3.1kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere DVR CU 8 CANALE, 2 X SATA, 1U, INTRARI ALARMA
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
DVR CU 8 CANALE, 2 X SATA, 1U, INTRARI ALARMA β DVR AcuSense cu 8 canale, 8MP rezolutie max. inregistrare, intrari alarma, 2 x SATA, 10 TB / HDD, interfata RS-485 (half-duplex), 2 x USB 2.0, banda 128 Mbps total, HDMI, VGA, se poate conecta la reteaua Wi-Fi prin interfata USB, clasificare persoane/vehicule, detectie si captura faciala, si alte functii de analiza video inteligenta, HDTVI/AHD/CVI/CVBS/IP, carcasa metalica 1U, 12VDC, 3.33A
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Tehnologie | AcuSense |
| Carcasa | Metalica |
| Numar canale | 8ch |
| Brand | HIKVISION |
| Dimensiuni | 380 Γ 320 Γ 48 mm |
| USB | 2 x USB 2.0 |
| Interfata seriala | RS-485 (half-duplex) |
| Interfata retea | 1, RJ45 10M/100M/1000M self-adaptive Ethernet interface |
| Compresie audio | G.711u |
| HDMI | Da |
| VGA | Da |
| Capacitate maxima / HDD | 10 TB |
| Porturi SATA | 2 |
| Banda | total 128 Mbps |
| Rezolutii inregistrare | 8 MP/5 MP/3K/4 MP/3 MP/1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF |
| Rezolutie max. inregistrare | 8MP |
| Compresie | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| WiFi | Se poate conecta la reteaua Wi-Fi prin interfata USB |
| Greutate | 3.1kg |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Temperatura / umiditate functionare | -10Β°C ~ +55Β°C / 10% ~ 90% RH |
| Functii analiza video inteligenta | Detectie miscare 2.0 bazata pe deep learning, clasificare persoane/vehicule, cautare rapida dupa tip eveniment si obiect, detectie si captura faciala, detectie intrus si trecere bariera virtuala |
| Disponibilitate | IN STOC |
| Interfata | HDMI |
| Megapixeli | 8 MP |
| GPU | Da |
| Conectivitate | Se poate conecta la reteaua Wi-Fi prin interfata USB |
| Greutate | 3.1kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




