
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere DVR MINI ACUSENSE CU 4 CANALE, 1 X SATA, 1U
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
DVR MINI ACUSENSE CU 4 CANALE, 1 X SATA, 1U β DVR mini AcuSense cu 4 canale, 5MP rezolutie max. inregistrare, 1 x SATA, 10 TB / HDD, 2 x USB 2.0, HDMI, VGA, se poate conecta la Wi-Fi prin interfata USB, banda 72 Mbps total, detectie miscare 2.0 bazata pe deep learning, compatibilitate HDTVI/AHD/CVI/CVBS/IP, alimentare 12VDC, 1.5A, carcasa de plastic 1U
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Disponibilitate | IN STOC |
| Tehnologie | AcuSense |
| Carcasa | Plastic |
| Numar canale | 4ch |
| Brand | HIKVISION |
| Dimensiuni | 200 Γ 200 Γ 48 mm |
| USB | 2 x USB 2.0 |
| Interfata retea | 1, RJ45 10/100 Mbps self-adaptive Ethernet interface |
| Compresie audio | G.711u |
| HDMI | Da |
| VGA | Da |
| Capacitate maxima / HDD | 10 TB |
| Porturi SATA | 1 |
| Banda | total 72 Mbps |
| Rezolutie max. inregistrare | 5MP |
| Compresie | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| WiFi | Se poate conecta la reteaua Wi-Fi prin interfata USB |
| Greutate | 1 kg |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Temperatura / umiditate functionare | -10Β°C ~ +55Β°C / 10% ~ 90% RH |
| Functii analiza video inteligenta | Detectie miscare 2.0 bazata pe deep learning (clasificare persoane si vehicule), cautare rapida dupa tip eveniment si obiect, detectie faciala in imagine, detectie si captura faciala |
| Interfata | HDMI |
| Megapixeli | 5 MP |
| GPU | Da |
| Conectivitate | Se poate conecta la reteaua Wi-Fi prin interfata USB |
| Greutate | 1 kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




