
Laptop Business DELL Pro 14, cu procesor AMD Ryzen 5 PRO 230, 14'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, AMD Radeon 760M, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- BTO509_PC14255_EMEA
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (10 buc)
- Pret
- 5.707,29 RON
- RAM
- 16 GB
- Stocare
- 512 GB SSD
- Diagonala
- 14"
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB 3.2
- Viteza retea
- 1 Gbps
- Culoare
- GOLD
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 6E
- GPU
- AMD Radeon 760M
- Greutate
- 136 kg
- Frecventa CPU
- 4.9 GHz
- Procesor
- AMD Ryzen 5 PRO
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Business DELL Pro 14, cu procesor AMD Ryzen 5 PRO 230, 14'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, AMD Radeon 760M, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Business DELL Pro 14, cu procesor AMD Ryzen 5 PRO 230, 14'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, AMD Radeon 760M, Windows 11 Pro β Laptop Dell Pro 14 (PC14255), 14", Non-Touch, FHD+, 1920x1200, 60Hz, IPS, 300 nits, 45% NTSC, Anti-Glare, FHD+IR Camera, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Fingerprint Reader, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, AMD Ryzen 5 PRO 230 (6 cores, 12 threads, up to 4.9 GHz, 16 TOPS NPU), AMD Radeon 760M Integrated Graphics, 16GB: 1 x 16GB, DDR5, 5600 MT/s, 512GB SSD, MediaTek Wi-Fi 6E MT7922, 2x2, 802.11ax, Bluetooth wireless card, 65W AC adapter, 4.5mm barrel, 3-cell, 55 Wh, ExpressCharge Capable, ExpressCharge Boost Capable, English International backlit Copilot key keyboard
Dimensiuni si greutate
- Weight
- 1.36 kg, Windows 11 Pro, 3Y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Alte detalii
- External ports
- Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps)
- USB ports
- 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port with PowerShare, 2 x USB (40 Gbps) port with Power Delivery and DisplayPort
- Audio port
- 1 x global headset port, Video port(s): 1 x HDMI 2.1 TMDS port
- Power-adapter port
- 1 x 4.5 mm x 2.9 mm DC-in
- Security-cable slot
- 1 x security-cable slot (wedge-shaped)
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 2230 slot for solid state d rive, 1 x M.2 2230 slot for WLAN card
- Memory
- 2 x SODIMM slots, DDR5, 5600 MT/s
- Maximum memory configuration
- 64 GB
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 1030648502 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 16 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Diagonala | 14" |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB 3.2 |
| Viteza retea | 1 Gbps |
| Culoare | GOLD |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 6E |
| GPU | AMD Radeon 760M |
| Greutate | 136 kg |
| Frecventa CPU | 4.9 GHz |
| Procesor | AMD Ryzen 5 PRO |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




