
Laptop Business DELL Pro 14, cu procesor Intel Core Ultra 5 235U, 14'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, Intel Graphics, Ubuntu Linux
Specificatii
- Cod produs
- BTO106_PC14250_EMEA_UBU
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (28 buc)
- Pret
- 5.872,95 RON
- RAM
- 16 GB
- Stocare
- 512 GB SSD
- Diagonala
- 14"
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB 3.2
- Viteza retea
- 1 Gbps
- Culoare
- GOLD
- Tip RAM
- DDR5
- Conectivitate
- Wi-Fi 6E
- Sistem operare
- Ubuntu
- Frecventa CPU
- 4.9 GHz
- Greutate
- 13.5 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Business DELL Pro 14, cu procesor Intel Core Ultra 5 235U, 14'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, Intel Graphics, Ubuntu Linux
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Business DELL Pro 14, cu procesor Intel Core Ultra 5 235U, 14'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, Intel Graphics, Ubuntu Linux β Laptop DELL PRO 14, 14", Non-Touch, FHD+, 300 nit, 45% NTSC, Anti-Glare, FHD+IR Cam, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, FHD HDR + IR Camera, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Microphone, Fingerprint Reader, vPro, Platinum silver color, metallic finish, Intel(R) Core(TM) Ultra 5 235U vPro(R) (12 TOPS NPU, 12 cores, up to 4.9 GHz), Integrated Intel(R) graphics, 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s (5200 MT/s with Intel Core processors), 512 GB SSD, Intel Wi-Fi 6E (6 where 6E unavailable) AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth 5.3 wireless card, Intel(R) AX211 WLAN Driver, 65W AC rugged adapter, 4.5mm barrel, E4, 3- cell, 55 Wh, ExpressCharge Capable, ExpressCharge Boost Capable, English International backlit Copilot key keyboard
Dimensiuni si greutate
- Weight
- Minimum - 1.35 kg (2.97 lb) , Ubuntu 24.04 LTS (Long Term Support), 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Alte detalii
- External ports and slots
- Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps)
- USB ports
- 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C with DisplayPort 2.0/Power Delivery 3.1, 1 x Thunderbolt 4 (40 Gbps) port with DisplayPort 2.1/USB Type- C/USB4/Power Delivery 3.1
- Audio port
- 1 x global headset port, Video port(s): 1 x HDMI 2.1 Transition-minimized differential signaling (TMDS) port
- Media-card reader
- Not applicable
- Power-adapter port
- 1 x 4.5 mm x 2.9 mm DC-in
- Security-cable slot
- 1 x security-cable slot (wedge- shaped)
- Smart card reader
- 1 x smart card reader slot (optional)
- Internal slots
- 1 x M.2 2230 slot for solid state drive, 1 x M.2 2230 slot for WLAN card, Wi-Fi/Bluetooth
- Memory slots
- 2 x SODIMM slots
- Memory type
- DDR5
- Memory speed
- 5200 MT/s, 5600 MT/s
- Maximum memory configuration
- 64 GB
- Minimum memory configuration
- 8 GB
- Memory size per slot
- 8 GB, 16 GB, and 32 GB
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 5949494057174 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 16 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Diagonala | 14" |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB 3.2 |
| Viteza retea | 1 Gbps |
| Culoare | GOLD |
| Tip RAM | DDR5 |
| Conectivitate | Wi-Fi 6E |
| Sistem operare | Ubuntu |
| Frecventa CPU | 4.9 GHz |
| Greutate | 13.5 kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




