
Laptop Business Dell Pro 14, cu procesor Intel Core Ultra 5 235U, 14'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- BTO106_PC14250_EMEA
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (44 buc)
- Pret
- 7.047,23 RON
- RAM
- 16 GB
- Stocare
- 512 GB SSD
- Diagonala
- 14"
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB 3.2
- Viteza retea
- 1 Gbps
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 6E
- Culoare
- Silver
- Greutate
- 136 kg
- Frecventa CPU
- 4.9 GHz
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Business Dell Pro 14, cu procesor Intel Core Ultra 5 235U, 14'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Business Dell Pro 14, cu procesor Intel Core Ultra 5 235U, 14'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro — Laptop DELL PRO 14, 14", Non-Touch, FHD+, 300 nit, 45% NTSC, Anti-Glare, FHD+IR Cam, FHD HDR + IR Camera, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Microphone, Fingerprint Reader, vPro , Platinum silver color, metallic finish, Intel(R) Core(TM) Ultra 5 235U vPro(R) (12 TOPS NPU, 12 cores, up to 4.9 GHz) , Integrated Intel(R) graphics, 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s (5200 MT/s with Intel Core processors), 512 GB SSD, Intel® Wi-Fi 6E (6 where 6E unavailable) AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth® 5.3 wireless card, Intel(R) AX211 WLAN Driver, 65W AC rugged adapter, 4.5mm barrel, E4, 3-cell, 55 Wh, ExpressCharge Capable, ExpressCharge Boost Capable, English US backlit Copilot key keyboard, 79-key
Dimensiuni si greutate
- Width
- 313.70 mm (12.35 in.)
- Depth
- 225.30 mm (8.87 in.)
- Weight
- Minimum - 1.36 kg (2.99 lb), Windows 11 Pro, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Alte detalii
- External ports
- Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps)
- USB ports
- 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C with DisplayPort Alt Mode/Power Delivery, 1 x Thunderbolt 4 (40 Gbps) port with DisplayPort Alt Mode/USB Type-C/USB4/Power Delivery
- Audio port
- 1 x global headset port, Video port(s): 1 x HDMI 2.1 Transition-minimized differential signaling (TMDS) port
- Media-card reader
- Not applicable
- Power-adapter port
- 1 x 4.5 mm x 2.9 mm DC-in
- Security-cable slot
- 1 x security-cable slot (wedge-shaped)
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 2230 slot for solid state drive, 1 x M.2 2230 slot for WLAN card, Wi- Fi/Bluetooth
- Front height
- 18.89 mm (0.74 in.)
- Rear height
- 20.37 mm (0.80 in.)
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 5949494045713 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 16 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Diagonala | 14" |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB 3.2 |
| Viteza retea | 1 Gbps |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 6E |
| Culoare | Silver |
| Greutate | 136 kg |
| Frecventa CPU | 4.9 GHz |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




