
Laptop Business DELL Pro 14 Plus, cu procesor Ryzen AI 7 PRO 350, 14'' IPS, 32 GB LPDDR5, 1 TB SSD, AMD Radeon 860M, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- BTO606_PB14255_EMEA
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (2 buc)
- Pret
- 7.191,56 RON
- Stocare
- 1 TB SSD
- Diagonala
- 14"
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB Type-C
- Numar porturi
- 4 porturi
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- GPU
- AMD Radeon 860M
- Frecventa CPU
- 5.0 GHz
- Greutate
- 140 kg
- Tip RAM
- LPDDR5
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Business DELL Pro 14 Plus, cu procesor Ryzen AI 7 PRO 350, 14'' IPS, 32 GB LPDDR5, 1 TB SSD, AMD Radeon 860M, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Business DELL Pro 14 Plus, cu procesor Ryzen AI 7 PRO 350, 14'' IPS, 32 GB LPDDR5, 1 TB SSD, AMD Radeon 860M, Windows 11 Pro β Laptop DELL PRO 14 Plus, 14", Non-Touch, FHD+ 1920 x 1200, 60Hz, IPS, Anti-Glare, 300 nit, 45% NTSC, FHD+IR Cam, 4G capable, Fingerprint Reader, Smart Card Reader, RJ45, AMD Ryzen(TM) AI 7 PRO 350 Processor (24 MB cache, 8 cores, 16 threads, up to 5.0 GHz, 50 TOPS NPU), AMD Radeon(TM) 860M graphics, 32 GB: LPDDR5, 7500 MT/s, dual-channel (onboard), 1 TB, M.2 2230, PCIe Gen4 NVMe, SSD, Wi-Fi 7 MT7925, 2x2, 802.11be, Bluetooth(R) 5.4 wireless card, MT7925 WLAN Driver, 65W AC adapter, USB Type-C, 3-cell, 55 Wh, ExpressCharge Capable, ExpressCharge Boost Capable, English US backlit Copilot key keyboard, 79-key
Dimensiuni si greutate
- Width
- 224 mm (8.82 in.)
- Depth
- 313.50 mm (12.34in.)
- Weight
- 1.40 kg (3.09 lb) , Clamshell 300 nits non-touch and 300 nits touch: Front height: 19.5 mm (0.77 in)
- Width
- 224 mm (8.82 in.)
- Depth
- 313.50 mm (12.34 in.)
- Weight
- 1.53 kg (3.37 lb), 2-in-1 300 nits touch: Front height: 19.92 mm (0.78 in)
- Width
- 224 mm (8.82 in.)
- Depth
- 313.50 mm (12.34 in.)
- Weight
- 1.55 kg (3.43 lb), Windows 11 Pro, Copilot+ PC, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Alte detalii
- External ports
- Network port Not applicable
- USB ports
- 2 x Thunderbolt4 ports with DisplayPort Alt Mode/USB Type-C/USB4/Power Delivery, 1 x USB 3.2 Gen 1 port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 1 port
- Audio port
- 1 x Global headset jack, Video port(s): 1 x HDMI 2.1 TMDS
- Media-card reader
- 1 x smart card reader slot (optional)
- Power-adapter port
- Supported through USB-C
- Security-cable slot
- 1 x wedge-shaped security slot
- SIM-card slot
- Nano-SIM card slot (optional)
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 2230 or M.2 2280 solid state drive slot, 1 x M.2 3052 for WWAN slot (optional), Clamshell 400 nits non-touch Front height: 19.78 mm (0.78 in.)
- Rear height
- 19.77 mm (0.78 in.)
- Maximum height
- 19.95 mm (0.79 in)
- Rear height
- 19.98 mm (0.79 in)
- Maximum height
- 21.2 mm (0.83 in)
- Rear height
- 20.17 mm (0.79 in)
- Maximum height
- 20.25 mm (0.80 in)
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 5949494047625 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Diagonala | 14" |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB Type-C |
| Numar porturi | 4 porturi |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| GPU | AMD Radeon 860M |
| Frecventa CPU | 5.0 GHz |
| Greutate | 140 kg |
| Tip RAM | LPDDR5 |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




