
Laptop Business DELL Pro 14 Plus PB14255, cu procesor AMD Ryzen 5 PRO 230, 14'' WVA, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, AMD Radeon 760M, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- BTO506_PB14255_EMEA
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (3 buc)
- Pret
- 6.365,30 RON
- Stocare
- 1 TB SSD
- Diagonala
- 14"
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB Type-C
- Viteza retea
- 1 Gbps
- Culoare
- GOLD
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Greutate
- 150 kg
- Tip RAM
- LPDDR5x
- GPU
- AMD Radeon 760M
- Frecventa CPU
- 4.9 GHz
- Procesor
- AMD Ryzen 5 PRO
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Business DELL Pro 14 Plus PB14255, cu procesor AMD Ryzen 5 PRO 230, 14'' WVA, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, AMD Radeon 760M, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Business DELL Pro 14 Plus PB14255, cu procesor AMD Ryzen 5 PRO 230, 14'' WVA, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, AMD Radeon 760M, Windows 11 Pro β Laptop Dell Pro 14 Plus PB14255, 14", Non-Touch, FHD+ 1920 x 1200, 60Hz, IPS, Anti-Glare, 300 nit, 45% NTSC, FHD HDR + IR Cam, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Microphone, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, AMD Ryzen(TM) 5 PRO 230 (22 MB cache, 6 cores, 12 threads, up to 4.9 GHz, 16 TOPS NPU) with AMD Radeon(TM) 760M graphics, 32 GB LPDDR5x onboard, 7500 MT/s, 1 TB M.2 2230 PCIe Gen4 NVMe SSD, Wi-Fi 7 MT7925, 2x2, 802.11be, Bluetooth(R) 5.4 wireless card, MT7925 WLAN Driver, 65W AC adapter USB Type-C, 3-cell, 55 Wh, ExpressCharge Capable, ExpressCharge Boost Capable, English US backlit Copilot key keyboard
Alte detalii
- External ports and slots
- Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps)
- USB ports
- 2 x Thunderbolt 4.0 (40 Gbps) with DisplayPort Alt Mode/USB Type-C/USB4/Power Delivery ports, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port
- Audio port
- 1 x Global headset jack, Video port(s): 1 x HDMI 2.1 TMDS port, Power-adapter port USB Type-C power input
- Security-cable slot
- 1 x wedge-shaped security slot
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 2230 or M.2 2280 solid-state drive slot
- Memory slots
- On-board memory
- Memory type
- LPDDR5X
- Memory speed
- 7500 MT/s
- Maximum memory configuration
- 64 GB
- Minimum memory configuration
- 16 GB
- Memory configurations supported
- 16 GB LPDDR5X 7500 MT/s, 32 GB LPDDR5X 7500 MT/s, 64 GB LPDDR5X 7500 MT/s, Weight (maximum): 1.50 kg, Windows 11 Pro, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 1027431879 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Diagonala | 14" |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB Type-C |
| Viteza retea | 1 Gbps |
| Culoare | GOLD |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Greutate | 150 kg |
| Tip RAM | LPDDR5x |
| GPU | AMD Radeon 760M |
| Frecventa CPU | 4.9 GHz |
| Procesor | AMD Ryzen 5 PRO |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




