
Laptop Business DELL Pro 16 Plus, cu procesor Intel Core 5 220U, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- BTO005_PB16250_EMEA
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (5 buc)
- Pret
- 7.434,28 RON
- RAM
- 16 GB
- Stocare
- 512 GB SSD
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB Type-C
- Numar porturi
- 4 porturi
- Culoare
- GOLD
- Diagonala
- 16"
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 6E
- Frecventa CPU
- 5.0 GHz
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Business DELL Pro 16 Plus, cu procesor Intel Core 5 220U, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Business DELL Pro 16 Plus, cu procesor Intel Core 5 220U, 16'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro β Laptop DELL PRO 16 Plus, 16", Non-Touch, FHD+, 300 nit, 45% NTSC, Anti- Glare, FHD+IR Cam, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, FHD HDR + IR Camera, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Microphone, Fingerprint Reader only (No Smart Card Reader), Control Vault 3+, includes RJ-45, Intel(R) Core(TM) 5 220U SIPP (10 cores, up to 5.0 GHz), Integrated Intel graphics, 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s (5200 MT/s with Intel Core processors), 512 GB SSD, Intel Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth 5.3 card, Intel AX211 WLAN Driver, 65W AC adapter, USB Type-C, 3-cell, 55 Wh, ExpressCharge Capable, ExpressCharge Boost Capable, English International backlit Copilot key keyboard with numeric keypad
Alte detalii
- External ports
- USB ports: 2 x Thunderbolt 4 port with DisplayPort Alt Mode/USB Type-C/USB4/Power Delivery, 1 x USB 3.2 Gen 1 port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 1 port
- Audio port
- 1 x global headset jack, Video port(s): 1 x HDMI 2.1 Transition-minimized differential signaling (TMDS) port
- Media-card reader
- 1 x smart card reader slot (optional), Power-adapter port Supported through USB-C
- Security-cable slot
- 1 x wedge-shaped security slot
- SIM-card slot
- 1 x microSD-card slot
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 2230 slot or M.2 2280 slot for solid state drive, 1 x M.2 3052 slot for WWAN (optional), Windows 11 Pro, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 5949494056917 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 16 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB Type-C |
| Numar porturi | 4 porturi |
| Culoare | GOLD |
| Diagonala | 16" |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 6E |
| Frecventa CPU | 5.0 GHz |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




