
Laptop Business DELL Pro Max 14, cu procesor AMD Ryzen AI 7 PRO 350, 14'' IPS, 16 GB LPDDR5x, 512 GB SSD, AMD Radeon 860M, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- BTO602_MC14255_EMEA
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (5 buc)
- Pret
- 8.967,12 RON
- Stocare
- 512 GB SSD
- Diagonala
- 14"
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB Type-C
- Viteza retea
- 1 Gbps
- Culoare
- GOLD
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Numar porturi
- 1 porturi
- Tip RAM
- LPDDR5x
- GPU
- AMD Radeon 860M
- Frecventa CPU
- 5.0 GHz
- Greutate
- 1.79 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Business DELL Pro Max 14, cu procesor AMD Ryzen AI 7 PRO 350, 14'' IPS, 16 GB LPDDR5x, 512 GB SSD, AMD Radeon 860M, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Business DELL Pro Max 14, cu procesor AMD Ryzen AI 7 PRO 350, 14'' IPS, 16 GB LPDDR5x, 512 GB SSD, AMD Radeon 860M, Windows 11 Pro — Laptop Dell Pro Max 14 (MC14255), 14", Non-Touch, FHD+, LCD, 300 nits, FHD RGB Camera, TNR, Camera Shutter, Fingerprint Reader, Control Vault 3+, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, AMD Ryzen AI 7 PRO 350 (8 cores, 16 threads, up to 5.0 GHz, 45W), AMD Radeon Integrated Graphics, 16GB: 1x16GB, LPDDR5x, 8000 MT/s, Dual Channel, 512GB SSD Gen4, MediaTek Wi-Fi 7 MT7925, Bluetooth 5.4 wireless card, 100W AC adapter, USB Type-C, 4-cell, 72 Wh, ExpressCharge Capable, English International backlit Copilot key keyboard
Dimensiuni si greutate
- Weight
- 1.79 kg, Windows 11 Pro, Copilot+ PC, 3Y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Alte detalii
- External ports
- Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps)
- USB ports
- 2 x Thunderbolt 4 (40 Gbps) ports with Power Delivery and DisplayPort, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port
- Audio port
- 1 x global headset port, Video port(s): 2 x Thunderbolt 4 (40 Gbps) ports with Power Delivery and DisplayPort, 1 x HDMI 2.1 port
- Media-card reader
- 1 x smart-card reader slot (optional)
- Power-adapter port
- supported via Thunderbolt 4 ports with Power Delivery
- Security-cable slot
- 1 x wedge-shaped lock slot
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 Key-M (2230/2280) slot for solid state drive, 1 x M.2 2230 Key-E slot for Wi -Fi and Bluetooth combo card
- Memory
- onboard LPDDR5x, 8000 MT/s
- Maximum memory configuration
- 64 GB
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 1030951030 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Diagonala | 14" |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB Type-C |
| Viteza retea | 1 Gbps |
| Culoare | GOLD |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Numar porturi | 1 porturi |
| Tip RAM | LPDDR5x |
| GPU | AMD Radeon 860M |
| Frecventa CPU | 5.0 GHz |
| Greutate | 1.79 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




