
Laptop Business Lenovo ThinkPad X9-14 Gen 1 Aura Edition, cu procesor Intel Core Ultra 7 258V, 14'' OLED Touch, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, Intel Arc 140V, Windows 11 Pro, 3 ani Garantie
Specificatii
- Cod produs
- 21QA0084RI
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (1 buc)
- Pret
- 12.565,53 RON
- Stocare
- 1 TB SSD
- Diagonala
- 14"
- Culoare
- black
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Interfata
- USB c
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Rezolutie
- UHD
- Megapixeli
- 8.0 MP
- Tip RAM
- LPDDR5x
- Frecventa CPU
- 4.8 GHz
- Greutate
- 1.27 kg
- Garantie
- 3 ani garantie
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Business Lenovo ThinkPad X9-14 Gen 1 Aura Edition, cu procesor Intel Core Ultra 7 258V, 14'' OLED Touch, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, Intel Arc 140V, Windows 11 Pro, 3 ani Garantie
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Business Lenovo ThinkPad X9-14 Gen 1 Aura Edition, cu procesor Intel Core Ultra 7 258V, 14'' OLED Touch, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, Intel Arc 140V, Windows 11 Pro, 3 ani Garantie — Laptop Lenovo ThinkPad X9-14 Gen 1 Aura Edition; 14" 2.8K (2880x1800) OLED 500nits Anti-reflection / Anti-smudge, 100% DCI-P3, 30-120Hz VRR, DisplayHDR™ True Black 600, Dolby Vision®, Touch; Intel® Core Ultra 7 258V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB; Video Integrated Intel® Arc™ Graphics 140V; RAM 1x 32GB Soldered LPDDR5x-8533, MoP Memory; 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Prezentare generala
- Culoare
- White; Weight Starting at 1.27 kg; Dimensions 311.8 x 212.3 x 6.7 - 17.18 mm
Garantie
3-year, Courier or Carry-in; 3Y Premier Support Upgrade from 3Y Courier/Carry-in
Alte detalii
- Optical
- no ODD; No card reader
- Speakers
- Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos®
- Camera
- UHD 8.0MP with Large Sensor + IR Discrete, with E-Shutter, ToF Sensor, MIPI
- LAN
- No Onboard Ethernet; WLAN Intel® Wi-Fi® 7 BE201, 802.11be 2x2; Bluetooth 5.4, WWAN (3G/4G): Non-WWAN
- Fingerprint
- Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button; Ports: 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 65W USB-C® Slim GaN (3-pin);Battery Integrated 55Wh
- Keyboard
- Backlit, English (EU)
- OS
- Windows® 11 Pro, Romanian / English
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199272619178 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Diagonala | 14" |
| Culoare | black |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Interfata | USB c |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Rezolutie | UHD |
| Megapixeli | 8.0 MP |
| Tip RAM | LPDDR5x |
| Frecventa CPU | 4.8 GHz |
| Greutate | 1.27 kg |
| Garantie | 3 ani garantie |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




