
Laptop Consumer DELL 14 Premium DA14250, cu procesor Intel Core Ultra 7 255H, 14.5'' OLED, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4050, 6 GB GDDR6, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- DA14250_ARLH_102
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (2 buc)
- Pret
- 17.057,78 RON
- Stocare
- 1 TB SSD
- Culoare
- blue
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Tip RAM
- LPDDR5x
- GPU
- NVIDIA GeForce RTX 4050
- Frecventa CPU
- 5.1 GHz
- Greutate
- 1.78 kg
- Interfata
- Thunderbolt 4
- Diagonala
- 14.5"
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Consumer DELL 14 Premium DA14250, cu procesor Intel Core Ultra 7 255H, 14.5'' OLED, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4050, 6 GB GDDR6, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Consumer DELL 14 Premium DA14250, cu procesor Intel Core Ultra 7 255H, 14.5'' OLED, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4050, 6 GB GDDR6, Windows 11 Pro β Dell 14 Premium DA14250, 14.5", Touch 3.2K OLED, 400 nit, 48-120Hz, InfinityEdge, Low Blue Light, Platinum, Intel(R) Core(TM) Ultra 7 255H (16 Cores, up to 5.1GHz Turbo), NVIDIA(R) GeForce RTX(TM) 4050, 6 GB GDDR6, 32GB, LPDDR5X, 8400MT/s,dual channel, 1TB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive, Intel(R) Killer(TM) Wi-Fi 7 1750i (BE201) 2x2 + Bluetooth 5.4 Wireless Card, 100 Watt Type-C Adapter, 6-Cell, 69.5Whr, Platinum Backlit English International Keyboard with Fingerprint Reader
Dimensiuni si greutate
- Weight
- 1.78 kg (3.92 lb), Windows 11 Pro, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service, McAfee+ Premium 30-day trial, McAfee Business Protection 1-year
Alte detalii
- External ports
- USB ports: 3 x Thunderbolt 4 USB Type-C ports with Power Delivery 3.1 and DisplayPort 2.1
- Audio port
- 1 x headset (headphone and microphone combo) port, Video port(s): Same as USB
- Media-card reader
- 1 x microSDXC card reader v7.1 UHS-I/UHS-II
- Power adapter port
- DC-IN through one of the three Thunderbolt 4 USB Type-C port
- Security-cable slot
- Not supported
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 slot for M.2 2230 or M.2 2280 solid-state drive
- Memory type
- LPDDR5X
- Memory speed
- 6400 MT/s: For computers shipped with integrated graphics card, 8400 MT/s: For computers shipped with discrete graphics card
- Maximum memory configuration
- 64 GB
- Minimum memory configuration
- 16 GB
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 1029143564 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK CONSUMER |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Culoare | blue |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Tip RAM | LPDDR5x |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Frecventa CPU | 5.1 GHz |
| Greutate | 1.78 kg |
| Interfata | Thunderbolt 4 |
| Diagonala | 14.5" |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




