
Laptop Gaming Alienware Aurora 16, cu procesor Intel Core i9 270H, 16'' WVA, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060, 8GB GDDR7, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- AC16250_RPLH-R_011
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (3 buc)
- Pret
- 13.986,80 RON
- RAM
- 16 GB
- Stocare
- 1 TB SSD
- Interfata
- USB 3.2
- Viteza retea
- 1 Gbps
- Culoare
- white
- Diagonala
- 16"
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Numar porturi
- 1 porturi
- GPU
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- Procesor
- Intel Core i9 270H
- Greutate
- 2.49 kg
- Frecventa CPU
- 5.80 GHz
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Gaming Alienware Aurora 16, cu procesor Intel Core i9 270H, 16'' WVA, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060, 8GB GDDR7, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Gaming Alienware Aurora 16, cu procesor Intel Core i9 270H, 16'' WVA, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060, 8GB GDDR7, Windows 11 Pro β Laptop Gaming Alienware 16 Aurora AC16250, 16" WQXGA (2560 x 1600) 120Hz, 300 nits, ComfortView Plus, 100% sRGB color gamut, Intel(R) Core(TM) 9 Processor (Series 2) 270H (24MB cache, 14 cores, 2.00 to 5.80 GHz P-Core), NVIDIA(R) GeForce RTX(TM) 5060, 8 GB GDDR7, 16GB, 2x8GB, DDR5, 5600 MT/s (5200 MT/s with Intel Core 5 CPU), 1TB M.2 PCIe NVMe SSD, MediaTek Wi-Fi 7 MT7925, 2x2, 802.11be, MU-MIMO, Bluetooth(R) wireless card, MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 wireless driver, 180W Adapter, 6- Cell Battery, 96 Whr (Integrated) , Alienware White Backlit Keyboard, English International
Dimensiuni si greutate
- Weight
- 2.49 kg (5.49 lb) - (minimum), Windows 11 Pro, 3y Onsite Service, McAfee+ Premium 30-day trial, McAfee + Premium 1-year
Alte detalii
- External ports
- Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps)
- USB ports
- 2 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port, 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) port with DisplayPort/Power Delivery, 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) port with DisplayPort
- Audio port
- 1 x universal audio jack (RCA, 3.5 mm), Video port(s): 1 x HDMI 2.1 port with Discrete Graphics Controller Direct Output, Media-card reader Not supported
- Power-adapter port
- 1 x 7.4 mm x 5.1 mm, DC-in, Security-cable slot Not supported
- Internal slots
- M.2: 2 x M.2 2230 solid state drive slots
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 1027346077 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK GAMING |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 16 GB |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Interfata | USB 3.2 |
| Viteza retea | 1 Gbps |
| Culoare | white |
| Diagonala | 16" |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Numar porturi | 1 porturi |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Procesor | Intel Core i9 270H |
| Greutate | 2.49 kg |
| Frecventa CPU | 5.80 GHz |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.



