
Laptop HP Zbook 16 Fury G1i cu procesor Intel Core Ultra 9-285HX 24 Core (2.8 GHz, up to 5.5GHz, 36MB), 16 inch WQUXGA, 64GB DDR5, SSD 2TB PCle-4x4 2280 NVMe, NVIDIA RTX PRO 4000 Blackwell 105W+ 16 GB, Windows 11 Pro 64bit High End, Dark Ash, 3yw Offsite
Specificatii
- Cod produs
- 98L80ET
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (2 buc)
- Pret
- 36.180,37 RON
- Interfata
- USB Type-C
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Megapixeli
- 5 MP
- Culoare
- Silver
- Frecventa CPU
- 2.8 GHz
- Viteza retea
- 10Gbps
- RAM
- 64 GB
- Greutate
- 2.43 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop HP Zbook 16 Fury G1i cu procesor Intel Core Ultra 9-285HX 24 Core (2.8 GHz, up to 5.5GHz, 36MB), 16 inch WQUXGA, 64GB DDR5, SSD 2TB PCle-4x4 2280 NVMe, NVIDIA RTX PRO 4000 Blackwell 105W+ 16 GB, Windows 11 Pro 64bit High End, Dark Ash, 3yw Offsite
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop HP Zbook 16 Fury G1i cu procesor Intel Core Ultra 9-285HX 24 Core (2.8 GHz, up to 5.5GHz, 36MB), 16 inch WQUXGA, 64GB DDR5, SSD 2TB PCle-4x4 2280 NVMe, NVIDIA RTX PRO 4000 Blackwell 105W+ 16 GB, Windows 11 Pro 64bit High End, Dark Ash, 3yw Offsite β Laptop HP Zbook 16 Fury G1i, 16 inch WQUXGA (3840x2400) IPS Anti-Glare IR DreamColor 500 nits, 120Hz, Intel Core Ultra 9-285HX 24 Core (2.8 GHz, up to 5.5GHz, 36MB)- 13 TOPS, video dedicat NVIDIA RTX PRO 4000 Blackwell 105W+ 16 GB, RAM 64GB DDR5 5600Mhz (2x32GB), SSD 2TB PCle-4x4 2280 NVMe, no ODD, Audio by Poly Studio, patru difuzoare stereo cu amplificatoare discrete, Webcam HD 5MP+IR, LAN 10/100/1000, WLAN Intel BE200 Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, Fingerprint Sensor
Alte detalii
- Porturi
- 1x USB SuperSpeed Type-A 10Gbps/ 2x USB Type-C 80Gbps (power delivery/DisplayPort 2.1)/ 1x USB Type-C 40Gbps/ 1x HDMI 2.1/ 1x RJ-45/ 1 SD card reader/ 1x headphone/microphone, adaptor 280W, Baterie 8 celule GT Long Life 99Whr Fast Charge, Tastatura HP Premium iluminata cu Touchpad si taste numerice, rezistenta la stropire, Meteor silver, Greutate 2.43 Kg, Dimensiuni 35.9 x 24.9 x 2.7 cm, Windows 11 Pro 64bit High End, Next Gen AI PC, 3yw Offsite
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | HP |
| EAN | 199485191201 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK WORKSTATION |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Interfata | USB Type-C |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Megapixeli | 5 MP |
| Culoare | Silver |
| Frecventa CPU | 2.8 GHz |
| Viteza retea | 10Gbps |
| RAM | 64 GB |
| Greutate | 2.43 kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




