
Laptop SMB DELL Pro 15 Essential, cu procesor Intel Core i7-1355U, 15.6'' Full HD WVA 120Hz, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, Intel UHD Graphics, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- PV15250_RPLU_008_P8L
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (50 buc)
- Pret
- 6.803,58 RON
- RAM
- 16 GB
- Diagonala
- 15.6"
- Rezolutie
- Full HD
- Stocare
- 1 TB SSD
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi 6
- Numar porturi
- 4 porturi
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- GPU
- Intel UHD Graphics
- Greutate
- 19.4 kg
- Procesor
- Intel Core i7-1355U
- Frecventa CPU
- 5.00 GHz
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop SMB DELL Pro 15 Essential, cu procesor Intel Core i7-1355U, 15.6'' Full HD WVA 120Hz, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, Intel UHD Graphics, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop SMB DELL Pro 15 Essential, cu procesor Intel Core i7-1355U, 15.6'' Full HD WVA 120Hz, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, Intel UHD Graphics, Windows 11 Pro β Laptop Dell Pro 15 Essential (PV15250), 15.6", FHD, 1920x1080, 120Hz, 250 nits, WVA, Anti-Glare, 13th Generation Intel(R) Core(TM) i7-1355U (10 cores, up to 5.00 GHz), Intel(R) UHD Graphics, 16GB, 1x16GB, DDR5, 4400MT/s, 1TB M.2 PCIe NVMe SSD, Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth wireless card, 65W AC adapter, 4.5mm barrel, 4-cell, 54 Wh, English International backlit keyboard with numeric keypad, Fingerprint Reader
Alte detalii
- External ports
- USB ports: 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port, 1 x USB 2.0 (480 Mbps) port, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-C port
- Audio port
- 1 x Universal Audio port, Video port(s): 1 x HDMI 1.4 port
- Media-card reader
- 1 x SD-card slot
- Power-adapter port
- DC-in port (4.50 mm standard plug)
- Security-cable slot
- Not supported
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 Key-M (2230/2280) slot for solid state drive, 1 x M.2 2230 Key-E slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card
- Memory slots
- SODIMM
- Memory type
- DDR5
- Memory speed
- 4400 MT/s
- Maximum memory configuration
- 16 GB
- Minimum memory configuration
- 8 GB
- Memory size per slot
- 8 GB or 16 GB, Weight (maximum): 1.94 kg (4.28 lb), Windows 11 Pro, 3Y ProSupport and Next Business Day Onsite Service, McAfee Business Protection 1-year, Activate Microsoft 365 β 30 Day Trial.
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 1032422450 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK SMB |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 16 GB |
| Diagonala | 15.6" |
| Rezolutie | Full HD |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Numar porturi | 4 porturi |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Greutate | 19.4 kg |
| Procesor | Intel Core i7-1355U |
| Frecventa CPU | 5.00 GHz |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




