
Laptop SMB HP 250R G10, cu procesor Intel Core 3 100U, 15.6'' TN, 8 GB DDR4, 512 GB SSD, Intel UHD Graphics, Fr OS
Specificatii
- Cod produs
- B9YM7ET
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (100 buc)
- Pret
- 3.098,16 RON
- Stocare
- 512 GB SSD
- RAM
- 8 GB
- Tip RAM
- DDR4
- Conectivitate
- Wi-Fi 6
- Rezolutie
- UHD
- GPU
- Intel UHD Graphics
- Culoare
- Silver
- Viteza retea
- 10Gbps
- Interfata
- HDMI1.4
- Frecventa CPU
- 1.2 GHz
- Greutate
- 1.59 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop SMB HP 250R G10, cu procesor Intel Core 3 100U, 15.6'' TN, 8 GB DDR4, 512 GB SSD, Intel UHD Graphics, Fr OS
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop SMB HP 250R G10, cu procesor Intel Core 3 100U, 15.6'' TN, 8 GB DDR4, 512 GB SSD, Intel UHD Graphics, Fr OS β Laptop HP 250R G10, 15.6 inch FHD (1920x1080) Anti-Glare LED SVA Narrow Bazel uslim 250 nits, Intel Core 3-100U 6-Core (1.2GHz, up to 4.7GHz, 10MB), video integrat Intel Graphics, RAM 8GB DDR4 3200MHz (1x8GB), SSD 512GB PCIe NVMe, no ODD, Boxe stereo integrate, Webcam HD, WLAN Realtek 8852BE-VT Wi-Fi 6, Bluetooth 5.4
Alte detalii
- Porturi
- 2x Type-A 5Gbps/ 1x Type-C 10Gbps (USB Power Delivery, DP 1.4, HDMI1.4 out, HP Sleep&Charge) / 1x HDMI v1.4b/ 1x headphone/microphone, adaptor 45W, Baterie 3 celule 41Whr Long Life, Tastatura texturata cu touchpad Imagepad si taste numerice, Dark Ash Silver, Greutate 1.59 Kg, Dimensiuni 35.98 x 23.6 x 1.17 cm, Free DOS, 1yw
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | HP |
| EAN | 199642252615 |
| Garantie | 12 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK SMB |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| RAM | 8 GB |
| Tip RAM | DDR4 |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Rezolutie | UHD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Culoare | Silver |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Interfata | HDMI1.4 |
| Frecventa CPU | 1.2 GHz |
| Greutate | 1.59 kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




