
Laptop Workstation DELL Pro Max 16, cu procesor Ryzen AI 7 PRO 350, 16'' WVA, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 1000, 8GB GDDR7, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- BTO604_MC16255_EMEA
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (1 buc)
- Pret
- 13.434,45 RON
- Stocare
- 1 TB SSD
- Rezolutie
- FHD
- Viteza retea
- 1 Gbps
- Culoare
- GOLD
- Diagonala
- 16"
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Numar porturi
- 1 porturi
- Tip RAM
- LPDDR5x
- Frecventa CPU
- 5.0 GHz
- Interfata
- Thunderbolt 4
- Greutate
- 2.08 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Workstation DELL Pro Max 16, cu procesor Ryzen AI 7 PRO 350, 16'' WVA, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 1000, 8GB GDDR7, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Workstation DELL Pro Max 16, cu procesor Ryzen AI 7 PRO 350, 16'' WVA, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 1000, 8GB GDDR7, Windows 11 Pro β Dell Pro Max 16 (MC16255), 16" FHD+ LCD with 300 nits, Non-touch, FHD RGB Camera, Microphone, WLAN, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, FHD HDR RGB Camera, TNR, Camera Shutter, Microphone, Palmrest with Finger Print Reader + Control Vaul 3+, AMD Ryzen AI 7 PRO 350 (24MB cache, 8 cores, 16 threads, up to 5.0 GHz max boost, 45W), NVIDIA RTX PRO 1000 Blackwell 8GB GDDR7, 32GB: 1x32GB, LPDDR5x, 8000 MT/s, Dual Channel, non-ECC, 1TB Performance SSD Gen4, SED Ready, MediaTek Wi-Fi 7 MT7925, Bluetooth 5.4 wireless card, MediaTek MT7925 WLAN Driver + Bluetooth, 130W AC adapter, Type C (TCO10), 6 cell, 96Whr, ExpressCharge(TM) Capable, standard battery, English International backlit Copilot key keyboard with numeric keypad
Dimensiuni si greutate
- Weight
- Minimum: 2.08 kg (4.59 lb), Windows 11 Pro, Copilot+ PC, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service warranty
Alte detalii
- External ports and slots
- Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps)
- USB ports
- 2 x Thunderbolt 4 (40 Gbps) ports with Power Delivery and DisplayPort, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port
- Audio port
- 1 x global headset port, Video port(s): 2 x Thunderbolt 4 (40 Gbps) ports with Power Delivery and DisplayPort, 1 x HDMI 2.1 port
- Media-card reader
- 1 x microSD-card slot
- Power-adapter port
- Supported via two Thunderbolt 4 (40 Gbps) ports with Power Delivery and DisplayPort
- Security-cable slot
- 1 x wedge-shaped lock slot
- Internal slots
- M.2: 2 x M.2 Key-M (2230/2280) slot for solid state drive, 1 x M.2 2230 Key-E slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card
- Memory slots
- Onboard memory
- Memory type
- LPDDR5x
- Memory speed
- 8000 MT/s
- Maximum memory configuration
- 64 GB
- Minimum memory configuration
- 16 GB
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 5949494057464 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK WORKSTATION |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Rezolutie | FHD |
| Viteza retea | 1 Gbps |
| Culoare | GOLD |
| Diagonala | 16" |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Numar porturi | 1 porturi |
| Tip RAM | LPDDR5x |
| Frecventa CPU | 5.0 GHz |
| Interfata | Thunderbolt 4 |
| Greutate | 2.08 kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




