
Laptop Workstation HP ZBook Fury 16 G1i, cu procesor Intel Core Ultra 7 255HX, 16'' IPS, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX PRO 1000, 8GB GDDR7, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- 98L69ET
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (2 buc)
- Pret
- 14.572,15 RON
- RAM
- 32 GB
- Stocare
- 1 TB SSD
- Frecventa CPU
- 2.4 GHz
- Interfata
- USB Type-C
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Megapixeli
- 5 MP
- Culoare
- Silver
- Viteza retea
- 10Gbps
- Greutate
- 2.43 kg
- GPU
- NVIDIA GeForce RTX PRO
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Workstation HP ZBook Fury 16 G1i, cu procesor Intel Core Ultra 7 255HX, 16'' IPS, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX PRO 1000, 8GB GDDR7, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Workstation HP ZBook Fury 16 G1i, cu procesor Intel Core Ultra 7 255HX, 16'' IPS, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX PRO 1000, 8GB GDDR7, Windows 11 Pro β Laptop HP Zbook 16 Fury G1i, 16 inch WUXGA (1920x1200) IPS Anti-Glare LowPower LBL IR 400 nits, Intel Core Ultra 7-255HX 20 Core (2.4 GHz, up to 5.2GHz, 30MB)- 13 TOPS, video dedicat NVIDIA RTX PRO 1000 Blackwell 60W+ 8GB, RAM 32GB DDR5 5600Mhz (1x32GB), SSD 1TB PCIe-4x4 2280 NVMe, no ODD, Audio by Poly Studio, patru difuzoare stereo cu amplificatoare discrete, Webcam HD 5MP+IR, LAN 10/100/1000, WLAN Intel BE200 Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, Fingerprint Sensor, WNC XRAV-1 NFC
Alte detalii
- Porturi
- 1x USB SuperSpeed Type-A 10Gbps/ 2x USB Type-C 80Gbps (power delivery/DisplayPort 2.1)/ 1x USB Type-C 40Gbps/ 1x HDMI 2.1/ 1x RJ-45/ 1 SD card reader/ 1x headphone/microphone, adaptor 200W, Baterie 8 celule GT Long Life 99Whr Fast Charge, Tastatura HP Premium iluminata cu Touchpad si taste numerice, rezistenta la stropire, Meteor silver, Greutate 2.43 Kg, Dimensiuni 35.9 x 24.9 x 2.7 cm, Windows 11 Pro 64bit, Next Gen AI PC, 1yw
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | HP |
| EAN | 199485397740 |
| Garantie | 12 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK WORKSTATION |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 32 GB |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Frecventa CPU | 2.4 GHz |
| Interfata | USB Type-C |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Megapixeli | 5 MP |
| Culoare | Silver |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Greutate | 2.43 kg |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX PRO |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.



