
Laptop Workstation HP ZBook Fury G1i, cu procesor Intel Core Ultra 9 285HX, 16'' IPS, 128 GB DDR5, 2 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 5000, 24GB GDDR7, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- 98L86ET
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (1 buc)
- Pret
- 51.654,03 RON
- Interfata
- USB Type-C
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Megapixeli
- 5 MP
- Culoare
- Silver
- Frecventa CPU
- 2.8 GHz
- Viteza retea
- 10Gbps
- Stocare
- 2 TB SSD
- Greutate
- 2.43 kg
- RAM
- 128 GB
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Workstation HP ZBook Fury G1i, cu procesor Intel Core Ultra 9 285HX, 16'' IPS, 128 GB DDR5, 2 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 5000, 24GB GDDR7, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Workstation HP ZBook Fury G1i, cu procesor Intel Core Ultra 9 285HX, 16'' IPS, 128 GB DDR5, 2 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 5000, 24GB GDDR7, Windows 11 Pro β Laptop HP Zbook 16 Fury G1i, 16.0 inch WQXGA (2560x1600) IPS Anti-Glare LBL IR 400 nits, 120Hz, Intel Core Ultra 9-285HX 24 Core (2.8 GHz, up to 5.5GHz, 36MB)- 13 TOPS, video dedicat NVIDIA RTX PRO 5000 Blackwell 105W+ 24GB, RAM 128GB DDR5 5600Mhz (4x32GB), SSD 2TB PCle-5x4 2280 NVMe, no ODD, Audio by Poly Studio, patru difuzoare stereo cu amplificatoare discrete, Webcam 5MP+IR, LAN 10/100/1000, WLAN Intel BE200 Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, Fingerprint Sensor, WNC XRAV-1 NFC
Alte detalii
- Porturi
- 1x USB SuperSpeed Type-A 10Gbps/ 2x USB Type-C 80Gbps (power delivery/DisplayPort 2.1)/ 1x USB Type-C 40Gbps/ 1x HDMI 2.1/ 1x RJ-45/ 1 SD card reader/ 1x headphone/microphone, adaptor 280W, Baterie 8 celule GT Long Life 99Whr Fast Charge, Tastatura HP Premium iluminata cu Touchpad si taste numerice, rezistenta la stropire, Meteor silver, Greutate 2.43 Kg, Dimensiuni 35.9 x 24.9 x 2.7 cm, Windows 11 Pro 64bit High End, Next Gen AI PC, 2yw Offsite
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | HP |
| EAN | 199485378619 |
| Garantie | 24 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK WORKSTATION |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Interfata | USB Type-C |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Megapixeli | 5 MP |
| Culoare | Silver |
| Frecventa CPU | 2.8 GHz |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Stocare | 2 TB SSD |
| Greutate | 2.43 kg |
| RAM | 128 GB |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




